Problém s Krupier bránou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 17/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. A nebo jsi mohla mít vypnuté cargoboxy, a tim padem se ti tam neukazal :p
     
  2. Korben

    Korben User

    V tomto prípade nebol problém s boxom, ale s tým, že akcia bola pre technický problém spustená neskôr, tak že v bráne kupier ešte žiadny box nebol.
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  3. dakujem za odpovede ...
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Kacenka.cze - nevypadol klasicky boxik,ale miniatura lode,ktoru sa dalo ziskat a to trebalo vziat.Ja som si to tiez ltt vsimol a vzal to.Inak je prisne zakazane kopirovat sem,co ti podpora pisala.:rolleyes:
     
  5. ale mne nevipadlo nič. pozeral som sa. Mal som oči nalepene na monitore. A viac hračov mi hovorilo ze sa im stalo to iste.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kacenka.cze No mne tam box padol a aj kazdemu znamenu, nikto nic podobne nehlasil.

    Ako, to ci ti nieco vypadlo alebo nevypadlo uz nemame ako overit. Mohla to byt chyba systemu, tiez si box mohol prehliadnut, nemal si zapnute zobrazovaie boxoch, chyba pripojenia atd..

    Ide o to, ze jednorazovo sa kompenzacia pripisat neda, jedine by chybu nahlasilo viac ludi, to by sa poslalo BP a potom by sa to mohlo riesit. Mimochodom, ak ti o tom pisalo viac ludi, preco nevidim nikoho na fore hlasit tu chybu?

    Pozor na to kopirovanie sprav od podpory, je to zakazane. Nabuduce nemaz cely prispevok, spravu si mozes upravit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.