Problém s lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Humrik7, 21/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Humrik7

    Humrik7 User

    Zdravím. Mám takový problém. Včera když jsem zapnul darkorbit tak jsem zjistil že mi chybí štít Dneska jsem se znovu připojil a znovu mi chyběl štít a dokonce jsem dával i menší poškození a neměl jsem opravovací roboty no vlastně nic všechny věci mi zmizeli Tak se jdu podívat do hangáru zda mám všechno namontované na svojí loď a zjistil jsem že mám. Zkoušel jsem tam ty věci znovu nasadit ale nepomohlo to. Jediný co tam mám jsou náboje, rakety, miny apod. Nevíte někdo co s tím ?
     
  2. Humrik7

    Humrik7 User

    Dobrý problém už jsem vyřešil :)
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Humrik7: Že by druhá konfigurace?
     
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Humrik7 Predpokladam, ze si zabudol vybavu v nejakej lodi? Ak nevies najst daku vybavu, v prvom rade si prejdi vsetky inventare lodi, vzdy je to niekde len zabudnute.
     
  5. Nevedela som kde písat a tak skúsim sem. Asi pred hodinou som sa prihlásila a všimla som si, že mám poprehadzované niektoré kolonky rýchlej lište. Napr. namiesto munície opravár,atd. Mohli by ste mi to prosím objasnit? Som tak kúsok z toho mimo ,ked že to boli presne tri kolonky a ostatné boli ok a som si vedomá toho že som nimi od včera nepohla.
    Dakujem
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Když si věci do lišty poskládáš tak, jak byly a opětovně se přihlásíš, tak je máš zase zpřeházený? Pak by se jednalo asi o chybu...

    Jinak to může být způsobeno změnou hangáru, pokud ho měníš tím způsobem, že jsi ve hře a změníš halu. V tomto případě se občas stává, že se buď věci v liště nezmění vůbec anebo naopak v liště se objeví i to, co tam nebylo.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aθηνa*SK No pokial viem, kazdy hangar si pameta vlastne ulozenie koloniek. Cize sa to meni pri warpe na inu lod podla toho ako si ich tam mala ulozene.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    |Oromë| při warpu ano, ale při změně haly, když jsi na mapě, ti zůstanou ty kolonky, který aktuálně máš. A občas dojde právě k tomu, že do lišty skočí i něco co jsi tam nedal.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.