Problem s mailom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pipikSvK, 29/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pipikSvK

    pipikSvK User

    Zdravím chcel by som sa spýtať mam menší problém. Vyžiadal som si zmenu hesla a potvrdenie nebolo zaslané na moj mail aj som počkal par minut a nič tak isto to robí aj pri tom ked si vypýtam zmenu meilu. Kontaktoval som aj podporu centrumu a povedali že problem nebude s ich strany a toto isté mi povedala aj podpora.Samozrejme som prezrel všetky časti centrumu (spam kôš a pod.) A taktiež som si povolil spam od bigpoint a darkorbit adries .. (whitelist) a newsletter mam zapnutý tak potom neviem kde je chyba .. Prosím ak vie niekto pomôcť tak by som to ocenil :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Napíš postup, ako si robil potvrdenie emailu.
     
  3. pipikSvK

    pipikSvK User

    Nechápem ako myslíš potvrdenie emailu ak máš namysli zmenu tak som šiel do centra učtu (moje konto) dal som mail tam som zadal iný email potvrdil som to a nič mi nedošlo vyžiadal som si to viac krát a to nie len pri meily ale aj pri zmene hesla proste mi nič na meil nechodí dokonca ani bonuskody už dlhší čas :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Ako môžeš meniť email, keď si nepotvrdil registračný email? Najprv musíš potvrdiť registračný a až potom môžeš robiť zmenu emailu.
     
  5. pipikSvK

    pipikSvK User

    Skušal som to na inom accounte a ani tam mi to nezaslali .. Ako ho môžem potrvdit ten registračný ked mi ho nikto neposlal ? :((

    ◘•ΞldeRwolF★Sieme•◘ Mal taký istý problém len neviem či ho vyriešil :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/8/16
  6. Korben

    Korben User

    Na hlavnej stránke klikni na centrum konta. Viď obrázok.
    [​IMG]

    Potom klikni na email, do okna napíš svoj registračný email a odošli.
    email.JPG
     
  7. pipikSvK

    pipikSvK User

    Ja viem že takto mi to pošle ten mail ale snažím sa tu povedať že na moj meil to nedojde proste vobec mi to nechce dojst aj ked som to 15x poslal a to isté mi robí aj cez druhý učet tam mi zas nechodí zmena hesla ani zmena emailu ked vyžiadam :/
     
  8. Korben

    Korben User

    Nič ti prísť nemôže, pokiaľ nemáš potvrdený registračný email.

    Ako si postupoval, pri registrácii emailu?
     
  9. pipikSvK

    pipikSvK User

    Ja viem že nemôže ale myslím na druhom učte na ktorom som potvrdel e mail davnejšie a tam mi nejde zmenit heslo ani mail .. :) preto som si založil nový account ... šiel som do centra účtu (moje konto) tam bolo potrebné aby som dal emailovu adresu a heslo na to aby mi bol zaslaný email na potvrdenie všetko som vyplnil nechal som si ho zaslať (minimalne 15x) a ešte neprišiel :). (a ak sa zasiela automaticky po vytvorení učtu tak mi neprišiel )
     
  10. Korben

    Korben User

    Automaticky sa nič nezasiela. Potvrdenie emailu musí hráč odoslať sám. Daj mi sem ID oboch účtov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.