Problém s mapou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łєgєηđ★кαmαşuтяα, 7/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den . Když jsem teď házel na mapu skok za cca 350 uridia , klikl jsem brány za 500 uridia . V tu dobu jsem měl na kontě 600 uridia . Brány to kliklo , skok se přerušil a já jsem uvízl někde , kde nejde logout ani nejde při relogu herní mapy se opět načíst na mapu .
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα zkousel jsi i promazat cache a pote se znovu prihlasit? Jinak proc kdyz vis kolik mas na konte uri, delas takovyhle skopiciny? Dale server a ID by taky mohly prijit vhod.
     
  3. Korben

    Korben User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Mal si 600 uridia , chcel si použiť skok za 350 uridia a klik brány za 500 uridia.
    Pokiaľ dobre počítam , tak 350 a 500 je 850 a ty si mal len 600. čo si mám o tom myslieť? Tuším sa tu niekto pokúsil o podvod a zrovna ti to nevyšlo ? o_O Čo mi k tomu napíšeš ?
     
  4. ;-) Co bych ti k tomu psal :) Asi jen to , že doklikávám Alfu , a holt jsem se podíval pozdě :) Po 5 minutách se mi to všechno reloglo :) Takže už v pohodě :)

    No že to tu někdo píše :D Ono hned jestli podvod atd ... :D Ach ach
     
    Naposledy upraveno: 7/8/14
  5. Korben

    Korben User

    Łєgєηđ★кαmαşuтяαTak čo si mám asi o tom myslieť , ak niekto napíše že kliká bránu a zároveň použije aj skok a pritom má málo urídia ? Za to že sme podozrievavý, môžu hráči. Až moc často sa stretávame s klamstvom a podvodom.
     
  6. oops.eu

    oops.eu User

    Podle mě ikdyby šlo o podvod tak zas tak o moc velký podvod nejde a řešit se to nemusí, jsou to jen 2 VK a to má sundaný každý hned. :)
     
  7. oops.eu nemusíš si tu nahánět posty :) Bez tebe bych to dokázal taky zjistit :)
    Bylo to nechtěný , a když už k tomu došlo , tak jsem zíral jako puk , když mě to dokopalo mimo mapu
     
  8. Korben

    Korben User

    oops.eu Tu nejde o to o aký veľký podvod by sa jednalo. Aj ten najmenší podvod je podvod. Všetky veľké podvody boli najprv malé.;)

    Łєgєηđ★кαmαşuтяα Na budúce si dávaj pozor na to čo robíš. Nieje potrebné sa niekam ponáhľať. Všetko má svoj čas. Ospravedlňujem sa ti ak som sa ťa dotkol. Jednoducho pri tom čo vidíme, sme viac podozrievavý.

    Hra ti už ide, tak považujem tvoj problém za vyriešený.

    Uzavreté, LOCK.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.