Problém s Multiplikátory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem QaQggg, 17/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. QaQggg

    QaQggg User

    Chci se zeptat, jak je možné že když mám 5x Multiplikátor a přijde mi ten šestý tak mi všechny zmizí? A ne neměl jsem je zaškrtnuté k použití. Stalo se mi to už dvakrát [​IMG] Předem děkuji za pomoc a radu
     
  2. TomiBery

    TomiBery User

    No pokud u multiplikátoru dosáhneš 6x, automaticky se ti při dalším použití energie použije.
     
  3. QaQggg

    QaQggg User

    Já měl 5x a ten šestý o kterém tu mluvíš jsem nedostal jen mi všechny Multiplikátory zmizely a začínal jsem opět sbírat Multiplikátory zase jsem jich měl 5 nebyly zaškrtnuté k použití následně jsem použil Energii do Galaktických bran a 6. Multiplikátor jsem nedostal ale zato mi zmizely Všechny Multiplikátory a Já bych rád znal odpověď na dvě otázky.: CO S TÍM DĚLÁM ŠPATNĚ ??? KDE SE STALA CHYBA??
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    QaQggg

    sa ťa spýtam takto, po koľko klikáš?
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Drobná nápověda:

    Error... chyba mezi klávesnicí a židlí... Error... chyba mezi klávesnicí a židlí... Error
     
    Gelda a Drift1 tohle ocenili.
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ano presne tak, ak máš napr. 5 multiplikátor a klikneš po 5, môže sa stať, že v tých 5 klikoch padne posledný šiesty a automaticky sa použije. Takže záhada vyriešená, pri posledných klikoch sa odporúča klikať po 1 a multiplikátor využiť kedy chceš.7

    Btw. prestante sa tu urážať.
     
    QaQggg tohle ocenil(a).
  7. QaQggg

    QaQggg User

    Děkuji přesně to jsem chtěl vědět. Snad to půjde ;)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Prajem pevné nervy pri GG.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.