Problém s nalogováním

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Dexit™, 25/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dexit™

    Dexit™ User

    Dobrý den měl bych takový problém když zmáčknu okénko start ta malá lišta nahrávání se my nahraje celá ale už mě to nepustí dále byl bych rád za každou pomoc s tímto problémem
     
  2. Sid

    Sid Guest

  3. Dexit™

    Dexit™ User

    Ping testy a speed testy mám dobré akorát my teď nejde nahrát screen.Abych to podrobně popsla zmáčknu ikonku start náhrávání se my najede celé ale už mě to nechce pustit na mapu sekne se to u konce a tim to končí a takhle to mohu dělat 1000x a pořád stejný zkoušel sem to na čtyřech prohlížečích-google,mozila,explorer a opera ani na jednou to nejde catche sem si promazal pluginy nastavil a nic
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Úložisko FP máš nastavené? Ja som problém väčšinou vyriešil tým. Ak nepomôže ani to skús refreshnúť stránku načítania napr. aktiváciou linku.


    [​IMG]
     
  5. Sid

    Sid Guest

    Zkus si stáhnout starou operu verze 12.16
    Poté musíš přeinstalovat flash player pro ostatní prohlížeče a zkontroluj si zda máš nainstalovanou 32 bitovou javu.

    Mimochodem v odkazu je jasně napsáno co máš dělat a jak máš vložit výsledky. Z tvé strany toto považuji za výmluvu a neochotu spolupracovat.
     
  6. Dexit™

    Dexit™ User

    Java nainstalovaná flash player přeinstalovaný opera nainstalovaná a pořád to dělá to samé
     
  7. Sid

    Sid Guest

    Pak dodej výsledky připojení, zdá se, že něco bude někde špatně.

    Uložiště flash playeru jsi si nastavil, tak jak doporučuje kolega?
     
  8. Dexit™

    Dexit™ User

    [​IMG]

    --------------

    [​IMG]
    a takhle to vypadá u mě
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/14
  9. Po včerejším pádu o 10 hodině my téže do teď nejde Herní Okno :( Odinstaloval jsem Flash a i javu a znova nainstaloval, problém s načtením pořád přetrvává. Počítač pročištěn ccleanerem . A ani v mozille a ani v chromu nefunguje!

    --------------

    Ještě by mě zajímalo v nastavení flashe co ve složce:Další volby znamená Verze ovladače ActiveX-Není instalováno a verze modulu 12,0,43
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/14
  10. Mám ten stejný problem posledních par dní ping taky vše dobre zkouším všechno ale nejde nic
    a Dále taky když kliknu třeba na obchod nebo někde tak mě to někdy odkaže na jinou stranku nebo prostě mi to nic nenačte jen černá stranka atd .. a když se přihlašuji přes BP tak si vyberu hru a kliknu připojit na učet a odkaže mě to taky na nějake reklamy místo aby mě to přihlasilo
     
  11. Dexit™

    Dexit™ User

  12. [​IMG] Takto to mam já DO furt nenačte START :( v herním okně ;(
     
  13. Dexit™

    Dexit™ User

    takhle to má skoro každej akorát že nikdo neví co stim

    --------------

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/1/14
  14. Korben

    Korben User

  15. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som po pánoch upratal multiposty, doporučujem prečítať obom Jak správně přispívat na forum.

    Ono problém bude asi aj v tom, že testy robíte na Prahu, neviete doložiť potrebné údaje a už keď aj niečo doložíte, je to rozhádzané po celej téme. Takto nič nikdy neporiešime :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.