Problém s nastavením grafiky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Aθηνa*SK, 26/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,už dlhšiu dobu mám problém s nastavením grafiky. Či už prepnem na slabú,strednú alebo dobrú kvalitu grafiky, stále sa mi zobrazujú kargo a bonusové boxy vo vysokej kvalite :(
     
    Naposledy upraveno: 27/11/14
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  2. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    to aj mne tiez neviem co s tim :(
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Doporučujem obnoviť nastavenia na defaultné a následne to skúsiť nastaviť. Btw. kvalitu grafiky sa okrem hry dá nastaviť aj priamo v FP pravým kliknutím myši.
     
  4. Ja som snáď už vyskúšala všetko a stále mi to nejde....už fak neviem čo mám robiť :(
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Odpoveď "vyskúšala som všetko" nie je prístup, kt. by tvoj problém vyriešil, musíš napísať čo všetko, ako to robíš a podobne. Nastavenia treba vždy uložiť a reštartovanie prehliadača tiež nie je na škodu.

    Btw. a keď všetko znížiš a len boxy sú kvalitnejšie, prekáža to nejak v hre?
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Aθηνa*SK: A zkusila jsi v herním okně kliknout pravým tlačítkem a v menu kliknout na "kvalita" a dát "nízká"? Třeba ti to s plynulostí pomůže. S kvalitou zobrazení boxů to ale nic zásadního neprovede.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    TRIXT to už som radil v predošlom poste, ono je to ale celkom problém keď hráč príde riešiť niečo ale nespolupracuje, napíše, že všetko skúsil a nejde to, "spravte mi s tým niečo" o_O

    Aθηνa*SK ja ťa karhám? Neviem síce kde ale v poriadku. Vieš ono to napíše každý, skúsil som všetko, a nakoniec z neho vypadne, že neskúsil skoro nič. Ja neodpovedám podľa toho, kto je autor, ale podľa toho, ako to väčšinou pri hráčoch chodí, t.j. pýtam sa na všetko, všetko chcem mať overené, potvrdené a podobne. Ak si teda spravila všetko a aj tak to nejde, asi to pomoci nie je. Pochybujem, že si toto chcela počuť, ale nič iné čo ti napísať ma nenapadlo.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Kubino: Ano, vím to, že jsi o tom psal, jen jsem ji chtěl navést, aby nedošlo k mýlce. :) Jinak souhlasím, že zpětná vazba ba měla být výrazně podrobnější. Pod slovem "všechno " si každý představíme něco jiného. Bylo by lepší, kdyby vypsala "Zkusila jsem to a to a ....". Pak by protistrana věděla, zda se na něco nezapomnělo.
     
  9. Kubino


    No tak znova...píšem na forum málokedy...ale nič sa nezmenilo....tak že ja si tú vysokú kvalitu s ktorou i napriek tomu že napíšem ,že som urobila všetko nechám pretože s tým takto nepohnem. Ja nevravím že nemôže byť chyba u mňa ale tiež nevylučujem,že je chyba niekde inde. Dakujem za tvoje rady a za tvoj nesmierne jemný prístup. Ja nemám päť rokov a ked mi niekto napíše že by som mala niečo vyskúšať,tak je to prvá vec čo urobím...ked to urobím tak sa vyjadrím,či už to zabralo alebo nie.Tak že.... obnovila som komplet všetky nastavenia...znížila som kvalitu, vo FP som tiež obnovila nastavenie,potom som reštartla celý PC ,prihlásila som sa a znova som pre istotu skontrolovala či som niečo nezabudla a stále to nejde . Už to považuješ za prístup? Stane sa že sa zmýlim a svoju chybu si priznám. Ale takéto odpovedi z tvojej strany.....? Možno preháňam a možno nie, treba sa zamyslieť. Nemusíš mi odpovedať,kludne môžeš tému uzavrieť,pretože mám pocit..že tu naozaj pomoci nie je ..
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK nezlob se ale to rozhodne neni "vsechno" co se da udelat. Kolega te nikde nekaral, jen chtel vedet konkretni postup co vse jsi uz vyzkousela, pro lepsi predstavu o problemu a reseni, ale s pristupem ktery jsi zvolila se moc resit neda . ;)
    Zkus jeste promazat cache.
     
  11. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK Zbytočný text som v citate zmazal. Úplne stačí to čo po zmazaní ostane. Omáčka okolo toho je zbytočná. Kolega sa ti tu snažil vo svojich príspevkoch pomôcť, ale na to potrebuje podrobné informácie.
    A myslím že veta "obnovila som komplet všetky nastavenia" , mu moc nenapovie.
    Nebuď taká úskoprsá a neurážaj sa, kolega nemá záujem sa tu s tebou naťahovať no bez informácii to je tápanie v tme. Tak to prosím pochop. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Áno viem,že aj z mojej strany to mohlo byť viac ústretové,je mi lúto ale ked mi niečo nejde vyriešiť, tak ma to kúsok rozhodí,hlavne ked to trvá už dlho.Nechcem teraz trepať do vetra, ale cca 5 mesiacov sa s tým trápim a neviem si s tým rady..premazala som aj cache a stále nič.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Aθηνa*SK

    testoval som to a ani mne sa nepodarilo prepnúť kvalitu, resp. som naoko nevidel rozdiel medzi slabým a vysokým zobrazením. Z toho vyplývajú 2 možné výsledky, prvý je, že medzi slabým a vysokým zobrazením nie je optický rozdiel, t.j. len to napr. zníži potrebnú pamäť, druhý je, že nefunguje prepínanie kvality grafiky boxov.
     
  14. Tak že z toho vyplýva že to prepnúť nepôjde a zostane to tak,však ? Škoda . Dakujem za trpezlivosť , odpovede a ospravedlňujem sa za moje výpadky :(
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    No ako som písal, možno opticky sa zmena neprejaví iba na pamäti, alebo to nejde. To by sa chcelo spýtať tých vyššie, uvidím, čo sa s tým dá robiť.

    Btw. ospravedlňovať sa nemusíš, nič sa nedeje, ja som ti chcel od začiatku pomôcť :) a preto som to išiel osobne skúsiť na mapu.
     
  16. dakujem ;)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

  18. Ja som si myslela že možno niečo nerobím správne alebo že niečo nemám nastavené tak ako by malo byť ,ked že problém pretrvával. A dúfala som že sa to vyrieši tu. Dakujem ale nebudem to dalej riešiť. Aj ked mi to kúsok prekáža,hrať sa dá a tak to už nebudem rozoberať. Dakujem za pomoc a pochopenie.
     
  19. Belgam

    Belgam Guest

    Hrac nedodal vse potrebne a jako vzdy pro nedostatek podkladu problem nemuze byt predan na BP.
    Pokud timto budete pristupovat,pak se nedivte ze se neco neda opravit.

    Dalsi tema s problemem bez dodani vseho co pozaduje BP bude okamzite uzamknuto.
    Nebudeme ze sebe delat blbecky a psat na BP jen hrac ma problem. kdyz vime ze nas poslou do vecnych lovist.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.