Problém s nastavením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sobiček2001, 28/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím , hraju ve 2D a ukazuje se mi v nastavení 3D a když sem si ho chtěl dát z5 na 2D nastavení tak to nešlo viz.zde
     
  2. zkoušel jsem relogy , vše možné i restartovat PC a nic nepomohlo
     
  3. Nevidím ve tvém nastavení problém. Hra běží ve 2D a nastavení hry je pro 2D i 3D úplně stejné, až na to, že když používáš 3D tak nahoře máš zaškrtnuté to políčko Použít 3D verzi.
     
  4. ale mě vadí ty efekty a nelze mi je vypnout. seká mi to počítáč
     
  5. Efekty a různé takové věci v módu pro pokročilé nejdou úplně vypnout, ale dají se snížij na nízkou úroveň, což by mělo zlepšit výkon PC viz. screen zde: http://prnt.sc/doyx14 , nebo pokud máš zaplých více věcí než jen DO a máš slabší pc, tak bych to všechno vypnul a nechal zaplé jen DOčko a PC by se mělo přestat tolik sekat.
     
  6. už jsem přišel na problém , stačilo dát na nastavení Resetovat a problém vyřešen.
     
  7. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.