Chyby Problém s platbou

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †яOssΞ†®, 21/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID: 98507825
    Server: GE5

    Dobrý deň,

    Chcel by som nahlásiť problém s platbou cez kreditnú kartu.
    Ide o to, že si zvolim produkt dám platba cez kreditnú kartu a vyplnim všetky údaje a po potvrdení mi napíše "Platbu nebolo možné zrealizovať".
    Skúšal som to viac krát a viac dní za sebou a nejde to stále.
    Medzitým som volal aj do banky a pýtal som sa na premiove platby či mám povolené a tam som dostal odpoveď že mám.
    Bankový účet mam úplne nový a funkčný a peňazí tam mam dosť na zrealizovanie platby.

    Chcem sa opýtať u koho nastala chyba.

    Za odpoveď vopred ďakujem.
     
  2. Korben

    Korben User

    Platil si tu už v minulosti kartou?
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    †яOssΞ†®: Nejedná se o prémiové platby (to platí pro mobily), ale o standardní úhradu zboží či služeb pomocí kreditní karty na internetu. Pokud jsi dosud kartou na internetu neplatil, je pravděpodobné, že máš platby na internetu uživatelsky zakázány nebo je máš omezeny např. částkou tak, že ti tento limit nestačí na úhradu toho, co si u BP objednáváš. Nastavení limitů (maximálních částek, případně počtu transakcí) pro platby na internetu za dané období se většinou provádí v aplikaci elektronického bankovnictví (záleží na bance). Osobně bych se nejdříve pokusil zkontrolovat nastavení v této aplikaci.
     
  4. Asi pred tromi týždňami som si dobijal cez kartu premiove body na nemenovanej hre a tam mi to išlo v pohode no tu nešlo tak som pre istotu volal do banky.
    A zase premiove platby to som napísal len sem a v telefóne som tej pani vysvetlil ináč o čo sa jedná, že potrebujem si overiť či mam povolené platby cez internet tzv. platba na hre cez kartu a ona mi povedala že všetko mám povolené okrem bezkontatknych platieb.

    Ps. Peniaze tam mám na zrealizovanie platby.
     
    Naposledy upraveno: 21/3/16
  5. TRIXT

    TRIXT User

    †яOssΞ†®: Máš internetové bankovnictví? Nahlédl jsi tam, jak má nastaveny podmínky pro použití karty?
     
  6. Áno mám a pozeral som a všetko je povolené okrem tých bezkontaknych platieb ako som už písal.
     
  7. Pancirek

    Pancirek User

    Ja som mal kedysi podobný problém keď som menil banku a tiež mi stým najprv nevedeli pomôcť. Nakoniec som prišiel nato že stačí aspoň raz vybrať peniaze priamo z bankomatu, a tým sa aktivujú platby cez internet, odvtedy mi to ide bez problémov. Možno si narazil na rovnaký alebo podobný problém
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Ďakujem vyskúšam to zajtra nakoľko s toho účtu som nevybral ešte ani cent keďže všetko platím cez IB alebo kartou.
     
  9. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    Kde najdu SMS platbu.
     
  10. Korben

    Korben User

    Priamo v platobnej oblasti nájdeš možnosť platby urídia cez sms. Klikni na hlavnej stránke na URIDIUM.
     
  11. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    At hledam jak hledam tak platba přes sms nanelezena
     
  12. Korben

    Korben User

  13. Truhlyk1

    Truhlyk1 User

    166943131
     
  14. Tak píšem kus viac neskôr. Platby už fungujú. V banke mi vypli nejakú ochranu proti tým platbam a už to ide.

    Môžete lock.
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.