Problém s plněním misí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CMCWhite, 20/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CMCWhite

    CMCWhite User

    Dobrý den,
    už nějakou dobu se snažím plnit mise Splývající hranice (Znič nepřátelské Goliath 0/5) a mise Umělá inteligence (Znič nepřátelské Vengeance 0/3). Nemám zapnuté žádné jiné mise, které by se týkaly nepřátelských lodí Goliath a Vengeance . A ačkoliv jsem už několikrát od zapnutí těchto misi různé nepřátelské lodě sestřelil, tak se mi žádná nezapočítala do plnění misí. Chci se zeptat, co s tím? Nebo musí jít pouze o lodě čistě bez designů? Děkuji předem za odpověď. V logu je zcela jistě dohledatelné zničení nepřátelských lodí. Jiné mise fungují dobře.
     
  2. Musíš sestřelit bez designu loď, je to bugnuté už dlouho.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    ,,Bugnuté,, to není jen je to ještě po zavedení lodního arsenálu neaktualizované.
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Sice před nějakým týdnem tvrdily že už vědí jak to opravit ale zatím stále nic :cool:.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já si radši počkám, než aby to zase bylo s chybami a jinak než zamýšlejí. :) To byste teprv pořádně nadávali. :D Nebo nenadávali, protože by se naopak přičítalo víc než se má a to by zas každý křeček mlčel a rychle dělal ukoly, žejo. :)
    Stačí počkat, není to napořád a ukoly neutečou :)
     
  6. Borat

    Borat User

    Ďakujem vám za odpovede.
    Tento problém je už dosť dlho hláseny a bohužiaľ aj dosť dlho sa čaká na opravu.
    Ak si prejdeš fórum tak zistiš, že takýchto tém je dobludu.

    Tak budeme musieť počkať na opravu a túto tému uzatváram aby znova nedochádzalo k dohadom a poprípade hádkam.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.