Problém s pravidly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *WARcriminal*[DNB*], 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Tak prepáč , nevšimol som si že mám označené multiposty od •●♥Иεω●мαи♥●• a tak sa do jeho postu dostal aj tvoj príspevok. :) Vrátiť späť sa to už nedalo.
     
  2. JZD

    JZD User

    Když už se zde oháníte trestními zákony,tak mi teda zajímá jestli jste si ověřili nějakým způsobem totožnost toho fb,dříve než jste zabanovali učet(pochybuji že podpora hry je pro to oprávněná),nebod pokud jste toto učinili dřív,tak postup podpory taky klidně mohl byt v rozporu s trestním zákonem.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    JZD vzdyt ani nevis kdo ho zabanoval, ale mohu te ujistit ze ban byl schvalen primo BP.
     
  4. JZD

    JZD User

    je přeci jedno,kdo mu dal ban,ale pokud je ve VOP,formulace,že pokud se ověří provinění proti VOP,tak hrozí ban a pokud byl bez prověření ban udělen,může to být i porušení VOP ze strany BP,pokud to dobře chápu,VOP musí přeci dodržovat obě strany.
     
  5. Korben

    Korben User

    JZD Ako vieš že to nebolo preverené ? Prečo riešiš niečo o čom nič nevieš ? To nech si rieši ten čo dostal ban.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Stale nevim co se tu resi? Ban byl udelen BP a neni posledni. Zadne poruseni ze strany BP nebylo. Ze strany hrace ano a tak obdrzel ban , zrejme trvaly.

    Jinak JZD na foru je povoleno pouzivat pouze jeden ucet a ne jako ty. Takze prosim kolegy o napravu.
     
  7. RA-VY

    RA-VY User

    Jestli se k tomu můžu vyjadrit jedna se totiž o hráče z mého klanu,tak vím co mu odpověděla podpora a z odpovědi podpory je zcela zrejmé,že prověřené to nebylo,pokud mi to dovolíte a zastihnu toho hráče,můžu sem dát i odpověd z podpory.Tudíž si myslim že i podpora porušila VOP,urcitě namají ověřeno od facebook že IP tohoto hrače je stejne z IP hrače ze hry.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Klidne sem odpoved dej, ale porusis pravidlo a ban je jasny.
    Jinak nemusis psat z jineho uctu.
    Jak jsem psal ban je opravneny a hrac odpoved dostal.

    Neni zde co resit ohledne tohoto banu, protoze ani jednoho z Vas ten ban neni a dotycny hrac to muze resit pouze na podpore hry.

    Mozna mu BP da sanci k uctu a ze mu ho vrati,ale to by musel dany hrac napsat omluvu a dalsi veci.
     
  9. Korben

    Korben User

    Tak ja myslím že tu nieje viac čo riešiť. Hráč si svoj účet musí riešiť sám.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.