Problém s Prémium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥♥♥hylf♥♥♥, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím s prémium bych měl mít na vše 5% slevu boužel když jdu do obchodu nebo upgrady tak tato sleva mě není odečítána.. Pouze když jdu na aukci a tam předměty k okamžitému nákupu, tak jen tam je mě sleva odečtena.. Co tím už sem kvůli tomu přišel zřejmě o né málo urdia.. Díky za odpověď
     
  2. Mě sleva funguje tak jak má :), možná by se adminům hodilo tvé ID a server na kterém hraješ, kvůli prověření .
     
  3. EnZet

    EnZet User

    V obchode ta sleva neni viditelna, ale zapocita se kdyz ten predmet koupis..

    Pokud se ti opravdu nezapocitava, tak to ID by jsi mel dat no..
     
  4. Korben

    Korben User

    Vlož nám sem svoje ID a napíš čo si kúpil a kedy.
     
  5. 83294574 server je globel europe 2, Dneska mechanizmus lokalizace nepřátel včera klíčk ke kořisti.. A dále si nepamutuju při posledním 25%slevě na upgrady sem upgradoval zbraně
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Tady mas ten svuj klic:
    Coz znamena ze ti je sleva odectena.

    jeste neco k tomu?
     
  7. Korben

    Korben User

    Mechanizmus zamerania bez zľavy stojí 37 500 Uridia, ty si zaplatil 35625 uridia. Tak že tam máš všetko v poriadku.
     
  8. O děkuji Jem mě zmátlo že mě to vždy ukáže opravdovou částku.
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.