Problém s příchozími emaily

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .CZ.TITAN.CZ., 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pár faktů na úvod:
    - Nepřichází mi emaily z Darkorbitu na můj email
    - Nemám je ani ve spamu, ani v koši ani v doručené poště
    - Je to ten správný email, na který mám účet registrovaný
    - Psal je na support, ze kterého se mi nikdo neozval
    - Email je na serveru seznam.cz

    Chtěl jsem si změnit heslo a nešlo to, zkusil jsem to další den, a další a další a nic, napsal jsem na podporu a nikdo neodepsal, přestože jsem jako kontaktní uvedl email který na 100% s Darkorbitem funguje. Nevím jestli se někdo rozhodl mé problémy neřešit, nebo si toho nikdo nevšiml, ale toto je celkem velký problém. Jak se pořád "zvyšuje zabezpečení účtů" tak neschopnost změny hesla by mohla být docela nebezpečná. Chci se proto zeptat, jestli je možné nějak tuto situaci vyřešit. Děkuji za odpověď. Pokud jsem na něco zapomněl, tak se zeptejte...
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Psal jsem normálně tam jak je Pomoc, tak tam je podpora, tak tam jsem psal.
    Ano, mám potvrzenou emailovou adresu, ano mám zaplý newsletter.. Od změny emailu mi to tam nechodí, před tím jsem to měl na jinou emailu, ale taky u seznamu..
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.