Problém s přihlášením do hry

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by petulasik1, Oct 10, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. petulasik1

    petulasik1 User

    Ahoj komunito,
    potřeboval bych pomoci s problémem který má kamarád, však nemůže sem psát osobně protože se nemůže přihlásit do hry.
    Smysl tohoto vlákna je v tom, že včera proklikával servery a zkoušel na jakém by mohl začít hrát a když zmáčkl na CZ2 v celém bytě vypadla elektrika. Od té doby mu to vždy když se přihlásí píše větu:
    Forbidden

    You don't have permission to access /ProjectApi/noInactive.php on this server.

    Jelikož se nemůže přihlásit tak neví jak zjistit svoje ID aby to mohl poslat na podporu ale zároveň nemůže ani změnit server na GE1 kde normálně hraje. Mohli by jste mi prosím říct zda se nějak dá změnit server před nalogováním nebo jak se dostane zpátky na GE1?

    Předem děkuji a přeji krásný zbytek dne.
     
  2. Korben

    Korben User

    CZ2 nemačkať. :D

    Keďže sa sem nedostane, tak musí napísať na podporu. Ak nevie ID, tak môže tam dodať BIG číslo, alebo odkaz na profil pilota. Prípadne ak nemá odkaz profil pilota, tak nech skúsi požiadať nejakého spoluhráča, aby jeho profil vyhľadal, či už v klane, alebo v rebríčku.
     
    -baghira2- likes this.
  3. petulasik1

    petulasik1 User

    Korbene a prosím tě do přezdívky má napsat přezdívku pod kterou hraje nebo pod kterou se přihlašuje? :) Popř. za jak dlouho můžu čekat odpověď/ vyřešení problému? :)
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pod kterou aktuálně hraje. Bez toho, ho nemůžou na podpoře poznat, právě proto.

    EDIT: Opraveno. Až teď mi to došlo, že to předtým, bylo nesprávně. Chyba jak remeň.
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  5. petulasik1

    petulasik1 User

    dobře díky :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Pod ktorou aktuálne hraje.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    petulasik1 Na odpověď / vyřešení problému mají 48 hodín.

    Nech neodpovídá na první správu, neboť je generovaná jejich PC. Až na druhou, kde je uvedeno
    v správě i meno moderátora, který má momentálně službu na podpoře. Podle toho, to lze spoznat.
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Na tohle jsi zase přišel kde?
    A nechápu, proč zde zase tvoříš OT, když viditelně mu admin odpovídá?
    Hráč byl odeslán na podporu, tak proč máš potřebu se k tomu zase vyjadřovat?

    EDIT : Mě osobně z podpory píšou zcela jinou informaci a odhadem 90% mnou
    nahlášených problémů není vůbec vyřešeno, pouze jen nahlášeno.bohužel:D:p:D
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Hráč se ptal, tak sem mu odpověděl. Taký skušený hráč jako Ty a neví, že na odpověd a vyřešení problému mějí 48 hodín.
    Pokud se jim to, nepodaří dřív. A jak si tomuto hráči poradil Ty? Nebo máš opět zapotřeby, jenom vyrývat v rámci OT?

    P.S.: Hráč již komunikuje s podporou. Správně by měli toto téma brzo Locknout.
    Proto zde: Tvé kousavé OT, nemá tu, co hledat. Děkuji za pochopení. Mě pořád píšou, čekej 48 hodín. Jako minule. :rolleyes::rolleyes:
     
    Last edited: Oct 10, 2018
  10. Korben

    Korben User

    Jeden za 18, druhý bez dvoch, za 20. :rolleyes:

    Hráč odoslaný na podporu hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.