Problém s přihlášením v Německu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hansi, 9/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hansi

    Hansi User

    Dobrý den potřeboval bych poradit jak hrát v Německu nebo zde pracuji účet mám na cz2 zalogoval jsem ho v ČR a hraju na něm ale už skončila dovolená tak jsem v De na Wi-Fi a herní okno mi stále nabíhá nevím co stim. Zkusil jsem udělat hostpot na mobilu a šlo to bez problému. Kamarád mi říkal ze když byl v Holandsku taky mu to nejelo. Jak tento problém vyřešit nebo obejít? Každou radu ocením. Určitě jste se s tím už někdo setkal. Dekuji
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj, problém s připojením by neměl spočívat v tom v jaké zemi loguješ, tohle bude spíše problém konkrétní sítě přes kterou se snažíš připojit. Pokud máš tu možnost, zkus se připojit na jinou wifi, případně místo bezdrátového zkus kabel. Pro více vodítek které by mohli napovědět kde je problém, bychom od tebe potřebovali znát více informací, vzor je v tomto tématu: Ohlašování technických problémů ve hře. Ještě jedna věc, kterou můžeš vyzkoušet, je udělat vše podle návodu v Co dělat když mi nejde hra?, mnohokrát to při problémech se hrou pomáhá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Hansi

    Hansi User

    No zkusil jsem to na Wi-Fi na hotelu vše jde kromě herního okna to nabíhá. Zkusil jsem to v Mcdonaldu na free Wi-Fi též to sami. Zkusil jsem si dat na mobilu hostpot a pohoda to jde. Wi-Fi na hotelu má 17mega download 6mega upload jak budu na hotelu tak to zkusím teď jsem v práci ale je to proste divny a znám lidi který byly v zahraničí Holandsko Rakousko a taky jim to neslo.
     
  4. Warden

    Warden User

    Hansi: Tvůj problém spočívá pravděpodobně v síti, kde jsi připojen. Provozovatel pravděpodobně blokuje některé porty kvůli bezpečnosti. Je to běžná praxe ve veřejných sítích. Bohužel DO potřebuje tyto porty z horní oblasti ke svému chodu. Jediné, co ti mohu doporučit je spojit se s poskytovatelem tvého připojení a zkusit se s ním domluvit, zda by ti tyto porty nepovolil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Hansi

    Hansi User

    Zkoušel jsem prohlížeče chrom opera mozilla všude to samé. V 8rano doma v ČR to jde v 12 dopoledne v De na německy Wi-Fi už nikoliv a ta Wi-Fi je free na vsechno na ni funguje

    ----------------------

    Myslíš ? A proč mi jde hangár a vše jen herní okno nabíhá? Zkusím ještě založit nový acc s německým herním účtem a když mě to pustí do hry dam vědět. Ale je to divné. Nebo jiné hry jdou. A vše krásné funguje jen proste to herní Okno jen nabiha
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/18
  6. Warden

    Warden User

    Hansi: Nastavení blokování portu je individuální, každý provozovatel to může mít u své sítě nastaveno jinak. Mám osobní zkušenost s tímto typem sítí, kde kvůli bezpečnosti zablokují veškeré porty s výjimkou standardních. Vše co je na hlavní stránce komunikuje přes port 80 (http), bohužel herní klient používá volné porty z horní oblasti. Ty pravděpodobně poskytovatel z bezpečnostního hlediska blokuje. To zjistíš jedině tak, že se zeptáš někoho, kdo tu síť provozuje.

    P.S: Přesně tak, jak se to chová tobě se to chová i mě, pokud jsou ty porty blokovány.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Hansi

    Hansi User

    V tom případě jsem v ... nebo na hotelu Wi-Fi to určitě nedomluvim :D a jelikož jsem tu 6dni z týdne to mužů zabalit. Ještě otázka když to pojedu prez hostpot z mobilu kolik si to tak vezme dat za hodinu ? Cca? Mate nějaký info? Ale fakt mě toto štve

    ---

    Možná by stačilo koupit si německou SIM kartu ale myslím si že je tam nějaké papírování ohledně toho.

    ---

    Já mám 10g dat o 80% levnější než tu oni :) v De na jejich simkach to mají drahé

    ---

    Spíše potřebuji vědět kolik to žere hodina/mega :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/1/18
  8. Warden

    Warden User

    Hansi. Osobně jsem to nikdy podrobně nesledoval, ale s 1 GB jsem přežil týden asi 3 hodinového hraní denně. Ale úplně si nejsem jistý, kolik to bralo.

    P.S: Prosím, nepiš příspěvky pod sebe. Je-li tvůj příspěvek poslední, použij odkaz 'Upravit' pod tímto příspěvkem.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Hansi

    Hansi User

    ok tak jsem na hotelu a je divny ze mi Ts funguje nebo jsem cetl tu jeden clanek kdy klukovy v nemocnici delalo herni okno to same a neslo mu i TS me ale jde. ok omlouvam se byl jsem na mobilu a tam je to trosku chaoticke.
    Jde nejak presne zjistit ze je to vazne poskytovatelem?
     
  10. Warden

    Warden User

    Hansi: Nejsem žádný odborník na sítě, vím jen že existuje software, kterým se dá sledovat odchozí a příchozí komunikace, ale bohužel si nepamatuji, jak se jmenoval. To že ti jede TS je sice trochu divné, ale ne nemožné, záleží na tom, které porty jsou blokovány. Je to spíše na dotaz na někoho, kdo má tu síť na starosti. TS bych ti nedoporučoval přes mobilní připojení provozovat, tam bude asi ta spotřeba dat vyšší. Ale jinak si myslím, že pokud ze svého mobilu uděláš hotspot a na něj se napíchneš z notebooku, tak by sis mohl zahrát docela normálně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Hansi

    Hansi User

    Citace smazána

    Jj hra jede hezky prez data :) a za hodinu si to vezme tak 6-10 mega což jsem zpozoroval takže je to parada čekal jsem daleko víc. Ale Wi-Fi je Wi-Fi vis co. Ok vše podstatné už vím moc dekuji za info a rady :) můžete lock díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/1/18
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    Na žádost tedy uzavírám, přeji příjemnou hru.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.