Problem s prihlasenim

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ßIg►вДиg, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Napíš na podporu s údajmi od hlavného účtu a následne im odpovedaj na všetko čo budú od teba vyžadovať, potom ťa prehodia na tvoj hlavný server.

    Ak vyskúšate na test servery nie čo tak je stále sa potrebné prepnúť na svoj hlavný účet neskôr aby nevznikali takéto problémy... akonáhle sa test server vypne tak sa to automatický neprehodí účet. Nikdy nechodťe spať pokiaľ ste na test servery, aby sa náhodou nevypol.

    Za porozumenie ďakujem.
     
    Naposledy upraveno: 13/5/16
  2. problem je že ja neviem ani len BIG len email a to je všetko toto som ja nevedel :( ani kontrolne otazky jak nejake budu vobec si na ne nevspomenem :(
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No preto sme stále hovorili aby ste si ukladali ID a aby ste si svoje emaily udržiavali aktívne... Ak by vznikol problém kedy musíte kontaktovať podporu a ona musí vedieť kto ste.

    Svoje ID zistíš aj z profilu. Popros kamaráta alebo niekoho aby si otvoril tvoj profil pilota a poslal ti na neho odkaz. Následnej otvor zdrojový kod stránky a daj vyhľadať slovo "userID" a malo by ti nájsť ID tvojho profilu ktorý si prosím ťa ulož, hoc aj na fórum do podpisu ako to majú niektorý hráči. Následnej kontaktuj podporu a odpovedaj na to čo budú od teba vyžadovať, hlavne hovoriť pravdu a neklamať.
     
  4. tam by nemal byť problem ved problemy s učtom su neni a ani neboli :) vieš sa som v podstate ani na servery nebol pretože ma hned z neho vyhodilo a odhlasilo a už som nevedel čo ma robiť nevedel som sa už včera nijak tam dostať
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    jednoducho napíš na podporu ak ťa nechce prihlásiť na tvoj server a stále ťa to hádže na adresu testu.
     
  6. dakujem už sa to vyriešilo odblokovali som na speť na GE2 forum podpora dakujem pekne :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.