Problém s přihlášením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ©®.HipHop.©®17LwL, 17/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chtěl jsem si po dlouhé době zahrát darkorbit na mým účtě.
    Nejde se mi přihlásit. Nevím proč. Dalo by se nějak poradit?
     
  2. jaritko

    jaritko User

    Pri dlhej neaktivite môže byť účet zmazaný.
     
  3. Warden

    Warden User

    ©®.HipHop.©®17LwL: Zkusil sis poslat zapomenuté heslo? Jak dlouhá je doba co jsi nehrál? BP totiž jen tak účty nemaže, spíše to bývá v tom, že na účtu je ban. Máš profil k tomu účtu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Když se chci přihlásit, tak mi to píše v odkazu error a něco. Mám ID k účtu.
     
  5. Borat

    Borat User

    Podpora hry. Tu ti s týmto nikto nepomôže.
     
  6. Warden

    Warden User

    JOJO-1: Máš na daném účtu prémko?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    A ak nemá, tak si už nezahrá? Na niektorých účtoch okrem hlavnej stránky nefunguje nič. Ani odhlásiť sa nedá.
     
  8. Warden

    Warden User

    (GRIBAR): Neboj, zahrá. Pokud se ukáže, že problém je u účtů bez prémka (možná těch, kde se dříve zobrazovala reklana), pak to určitě opraví. Rozhodně nechce nikdo přijít o hráče. Jen budeme muset chvíli vydržet.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. JOJO-1

    JOJO-1 User

    ne premko nemam.a to bude asi ono.nemuzu se ani prihlasit startem do hry a pokud davam logout stejne se mi nacte start okno.musim odhlasit proste ze stránku vykřížkuji.bohuzel.tak snad treba opravdu zitra to pujde.dik za snahu
     
  10. Warden

    Warden User

    JOJO-1: Již vše funguje jak má. Měl by ses bez problému přihlásit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.