problém s SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Handy369, 11/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Handy369

    Handy369 User

    ahoj mám problém když chci odesílat sms tak mi to zpětně napíše tuto zpravu a nijak to nereaguje předem děkuji za všechny rady. Těmto požadavkům nevyhovuje žádný záznam o poskytnutých informací. Kontaktujte prosím podporu prostřednictvím formuláře podpory na adrese bigpoint.com (T975410901)
     
  2. Korben

    Korben User

    Handy369, Máš od operátora povolené platby cez sms na audiotextové čísla?
     
  3. Handy369

    Handy369 User

    Ano mám
     
  4. Korben

    Korben User

    V tom prípade si skontroluj, či si všetko správne zadal. Posielal si už z toho čísla niekedy na ten účet sms?
     
  5. Handy369

    Handy369 User

    neposílal ted to zkouším po prvé ale je tam problém že mi to uvadí v Eurech mám nahoře v pravo slovenskou vlajku takže jsem si musel najít číslo na Cz odesílání sms 90340 tak nevím jestli je problém v tom že tam mám daný ty eura a normálně mi to píše to slovenské odesílací číslo
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak to je jasné, pokiaľ máš slovenský účet, tak si sms nepošleš.
     
  7. Handy369

    Handy369 User

    a dá se to nějak změnit? protože jsem vse nastavoval v Češtině a normálně všude mam Cz ale když otevřu ty platby tak jen tam mam Sk proto nechápu proč Děkuji
     
  8. Korben

    Korben User

    Kupoval si uridko cez slovenskú PSC ?
     
  9. Handy369

    Handy369 User

    Ne ne :)
     
  10. Borat

    Borat User

    Handy369 payment sa sám od seba nezmení. Musel si použiť niečo slovenské napríklad slovenskú PSC.
     
  11. Handy369

    Handy369 User

    Eště jsem do hry nic neposílal tohle je prvně a právě ani PSC nepoužívám jen sms platby provádím, a to mi právě přijde blbost protože se slovenskou platbou nemam nic společného a účet je můj od začátku takže používán jen z jedné ip adresi. :)
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Handy369 Takze takto, sam od seba sa payment nezmeni na slovensky. A ja osobne pri aktualnej komunite ludom jednoducho neverim, neber si to osobne, no na kazdom rohu je kseftovanie s uctami a podobne. Neber to prosim ako obvinenie, len payment sa sam od seba nemeni. Bud tam bola registracia na slovensku alebo tam bola nejaka platba co to zmenila na sk.

    Kazdopadne vsetko sa da dohladat, uvidi sa ako to bolo.

    Kontaktuj podporu a poziadaj ich o zmenu paymentu. Oni to s tebou budu dalej riesit. Kontaktní formulář na support
     
  13. Handy369

    Handy369 User

    To je právě ono no, zas tu nechci řešit něco co je tak jak já píšu kdyby to bylo jinak ani bych se na to neptal ověřit si to může kdo chce a jak chce :) jak platby že žádné na tomto účtu neproběhly a i že z jiné ip nebil účet přihlášen jelikož hraju jen doma na jednom pc a na jedné ip, ale v pohodě chápu to :) jen zas nechci rozebírat něco co tak vůbec nebilo a nebude :) jinak se obrátím na support tedy, a děkuji za rady :) přeji hezký zbytek dne. :)
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Považujem za vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.