Problém s titulem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RoNi09, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RoNi09

    RoNi09 User

    Zdravím. Zajímalo by mě jak je možné, že jsem přišla o titul Legenda přestože mě nikdo nesetřelil. Žádám o vysvětlení a navrácení titulu zpět. Děkuji za rychlé vyřízení Nya. ID: 100873902
     
  2. Tohle jsem našel na stárém fórku:

    Ve snaze udržet svůj titul nesmí být hráč 48 hodin v režimu offline, nebo pod ochranou začátečníků po celou dobu hry. Čas strávený v ochraně začátečníků, nebo v ZN se počítá jako offline čas. Aby si hráč titul udržel, musí být aktivní mimo ZN/ochranu začátečníků alespoň 2 hodiny
    Splnuješ všechny tyto věci?
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jen tak si o něj nemohla přijít. Přečti si Tituly:
    Jsi si opravdu jistá že jsi splnila všechny podmínky?
     
  4. RoNi09

    RoNi09 User

    Ano splnila. Nejsem začátečník, nebyla jsem off a ani v zoně. Byla jsem akorát v Gammě a tu jsem prošla bez křupnutí.
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kolega se podíval na tvůj účet a zjistil že poprvé jsi v bráně stála nějakou půlhodinku, podruhé něco málo přes 15 minut. Jakmile zůstaneš v bráně stát nečinně po delší dobu, o titul automaticky přijdeš.
     
  6. RoNi09

    RoNi09 User

    Děkuji za vysvětlení a prosím o uzamčení tématu. Děkuji
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    RoNi09 Není zač, přeji příjemnou hru :) Uzamykám, LOCK!
    threadlocked.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.