Problém s účtem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem bruhic, 9/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bruhic

    bruhic User

    Zdravím, zapomněl jsem heslo od emailu a obnovit mi ho nejde.. Je zde nějaká možnost jak přehodit účet na jiný email?
     
  2. Arya

    Arya User

    bruhic: E-mail je bezpečnostní prvek k hernímu účtu. Všichni si musíme tyto základní údaje ohlídat. Jediné, co ti můžu poradit je, aby ses znovu pokusil získat přístup k e-mailu. Projdi průvodce obnovení hesla, pokud jsi zadal kontrolní otázku, telefonní číslo nebo sekundární e-mail, máš vyhráno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. bruhic

    bruhic User

    Bohužel jsem to zkoušel a nemůžu se tam dostat, potřeboval bych s tím pomoct. Zda by to bylo možné?
     
  4. Borat

    Borat User

    Napíš si na podporu hry. Je možnosť zmeniť email cez nás avšak nabudúce si treba svoj email chrániť a hlavne nenechať si ho zrušiť alebo zabudnúť heslo.
     
  5. bruhic

    bruhic User

    Na obnovení hesla jsem měl pouze nastavené staré telefonní číslo které už cca 5 let nemam. Timpádem nemám šanci se tam dostat, tudiž bych vás chtěl poprosit o změnu emailu. Děkuji Bruha
    ------------------------------------------
    Zda by to teda bylo možné změnit přez vás abych nemusel psat přímo na podporu hry?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/2/18
  6. svi1

    svi1 User

  7. bruhic

    bruhic User

    Napsal jsem, akorat bych chtěl vědět kde najdu tu odpověď z podpory.
     
  8. Arya

    Arya User

    bruhic: Odpověď najdeš na emailu. Formulář na podporu jsi vyplnil ručně a zadával jsi tam i email, ano?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Len doplnim, že podpora ma na prvú reakciu 48 hodín.
     
    Arya tohle ocenil(a).
  10. bruhic

    bruhic User

    Ano děkuji vám za info. S podporou už jsem se spojil.
     
  11. Arya

    Arya User

    bruhic: Jestliže ti přišla automatická odpověď, pak je to v pořádku a dále budeš změnu emailu řešit s podporou.
    Přeji mnoho úspěchů ve hře a pro příště pamatuj, že email k účtu je potřeba hlídat ;)

    Hráč poslán na podporu hry, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.