Problem s účtom.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pepek123, 19/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepek123

    pepek123 User

    Zdravim, pisem vam s ineho uctu ale mam problem s mojim hlavnym uctom dlho som nehral a vidim ze mi na email chodia spravy od darkorbitu, na ucet som mal pristup iba ja takze ho nikto nemohol vymazat. problem spociva v tom ze sice mi chodia na email upozornenia aj s menom hraca vsetko ze Ahoj pilote (meno) a ked som si chcel vyresetovat meno cez ktore sa prihlasim tak tam zadam email na ktory mi chodia tieto veci z toho uctu (na tento email aj ten ucet realne bol) dam ze obnovit meno zadam email opisem kod a napise mi to ze na tento email nieje ziadne konto alebo take niečo, vedeli by ste pomôcť ? hovorim učet nebol vymazany ani nic podobne
     
  2. Pokud si pamatuješ přesné jméno herního účtu, zkusil bych se zaregistrovat s novým účtem na tom serveru kde jsi hrál a zkusil bych ten účet najít. Pokud nenajdeš účet ani tak, tak je možné že byl smazaný pro dlouhou neaktivitu.

    Určitě by bylo dobré tu napsat jak dlouho jsi přibližně nehrál a zda jsi prováděl nějaké transakce na účet. Také je možné že zadáváš špatné přihlašovací jméno, dřív jsi se přihlašoval herním nickem ale dnes nezáleží na herním nicku a přihlašovací jméno nejde změnit, takže jsi ho mohl i zapomenout...a snažíš se přihlásit herním nickem.
     
  3. pepek123

    pepek123 User

    ja resetujem prihlasovacie meno cez email a tam mi to pise ze na tento mail nieje ziadne konto, nehral som cca 1rok +-, uvidim pisal som aj na podporu
     
  4. Po takové době je možné že už je smazaný, ale budeme doufat že ne, uvidíš co ti napíše podpora :).
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    pepek123 kľudne mohol byť zmazaný. Prípadne niečo zadávaš zle, najlepšie ako to skúsiš vyriešiť s podporu, ak máš ID im to určite dosť pomôže alebo BIG aby si ťa dohľadali. Môže byť, že systém nerozpoznal, že účet máš vymazaný alebo niečo a posiela ti to ďalej vieš.

    Odporúčam to vyriešiť na podpore.
    V prípade ďalších otázok nám sem znovu napíš :) radi ti pomôžeme
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.