Problém s úkolem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Jenda22-, 2/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Dobrý den, mám v přijatý starý úkol Odkaz Hitacu, protože mi v něm chyběla jen gamma. Tu jsem ted dolítal, ale i když v úkole mi gamma zazelenala, že je též splňená, tak úkol nezmizel a tím pádem mi z něj ani odměna nepřipadla. Rád bych tedy věděl kde je problém. Díky za radu Jenda.
     
  2. Něco tokového už tu někdo řešil , myslím že admin se podíval na účet a zařídil započtení úkolu , vydrž a věřím , že i Tobě se budou věnovat - zadej server a ID , popřípadě herní/přihlašovací nick.... nevím co vše je potřeba, HLAVNĚ ID a server
     
  3. Borat

    Borat User

    Treba si napísať na podporu a odmenu ti pripíšu ručne a úlohu ukončia manuálne alebo dodaj sem ID a server a ja to posuniem niekomu kto ti to urobí.
     
  4. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Děkuji za pomoc tak hraju na Česko 2 a ID mám
    65114353 a nick -Jenda22-
     
  5. Borat

    Borat User

    -Jenda22- pokiaľ tu bude kolega tak sa ti nato pozrie.
     
  6. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Tak zatim se nic neděje a na podporu jsem to už také odeslal. Jen se chci zeptat zda mezitím mohu ten úkol přerušit aby jsem mohl plnit nové úkoly mise?
     
  7. Borat

    Borat User

    -Jenda22- úlohu neprerušuj a zajtra sa ti to urobí už. Predsa bol víkend tak kolegovia tu ani skoro vôbec neboli alebo som mal to "šťastie", že som ich nezastihol :D
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -Jenda22- zistím čo s tým, ale je viac než pravdepodobné, že by ti to na podpore mali pripísať ručne, predpokladám, že ide o nejaký problém s úlohou.
     
  9. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Tak problém s úkolem je už vyřešen k mé spokojenosti. Tak aspoň zde na na foru chci poděkovat, jak podpoře tak i vám moderátoři za pomoc a snahu. Díky moc Jenda
     
  10. Borat

    Borat User

    Tak som rád, že sa problem vyriešil, ale nabudúce je lepšie skúsiť dokončiť akciovú úlohu ešte počas akcie aby také problémy nevznikli znova.

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.