Problém s vipínaním a zapínanim peta.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ked som niekdne napr na pldku samovolne sa mi pet zapína a vypína .... a mení aj mechanizmi zo zberača na pasívny
     
  2. iKo7

    iKo7 User

  3. TRIXT

    TRIXT User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Jen pro jistotu, nemáš aktivaci/deaktivaci PETa namapovánu na tlačítko myši? Totiž to, že se ti hodí pasivní režim je dáno tím, že se ti PET vypnul a zapnul. Také ti může zlobit klávesnice. Zkus si v konfiguraci na mapě změnit tlačítko pro zapínání PETa na jiné.

    P.S: Každé zapnutí PETa ti žere jednorázově více paliva. Takže to opakované vypínání je problém.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/14
  4. Zafod

    Zafod User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† to bude nejspíš způsobeno aktuálními problémy s hrou. Děje se ti to pouze v poslední době nebo již delší čas?

    Bylo by dobré problém více popsat a přidat i výsledky testů.
     
  5. Zafod ... nie ono sa mi to deje až teraz to mi až včera tak začalo robit ... inak to šlo normálne :/ je to zle lebo už mi to zobralo okolo 20K paliva
    ------------------------
    mne sa stáva že aj ked som napr na plalladium tak sa mi vipne zberač a dá n
    a pasivný
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/11/14
  6. TRIXT

    TRIXT User

  7. áno,,, skušal som ... ja to mám na tlačidle E ...
    proste sa portnem a pet tam zrazu je
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_†: Takže jsi si dal zapínání/vypínání PETa na jinou klávesu než E a pořád to dělá to stejné? Pokud ne, zkus si to nastavit na jinou klávesu než na E.
     
  9. jj skušam :/ .... ale vždy sa mi zapína ked napr zmením konfiguráciu
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_†: Nejsem moudrý z toho co jsi udělal. Málo popisuješ co děláš a je těžko ti pak radit. Na jakou klávesu jsi si to nastavil?
     
  11. trixt,,, nastavil som si to na Q,,, lenže ak skáčem cez mapy napr z 1-1 na 1-2 ... tak na 1-1 mám peta vypnuteho a ked skočím mam ho tam zapnuteho,,, alebo ak si zmením konfigurácie :/
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Ovládání pomocí klávesnice se nastavuje v herním klientovi přes "ozubené kolečko". Dělá ti to, i když skočíš pomocí myši? Můžeš vyzkoušet i jinou klávesnici?
     
  13. Korben

    Korben User

    Skús si resetnúť nastavenia herného okna a vymaž cache prehliadača.
     
  14. Korben

    Korben User

    Dobre, ako že to je už dobre , alebo dobre , akože to ideš skúsiť urobiť ? :D
     
  15. vkuse sa zapína dookola
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_†: Tvé odpovědi jsou hrozně strohé. Těžko se dá z nich usoudit co jsi už udělal a co jsi otestoval. Asi ti nikdo na dálku neporadí, pokud neuděláš to co ti ostatní radí a poté nenapíšeš co jsi udělal a vyzkoušel a jak ten pokus dopadl. Zkus si vše přečíst a pokud jsi vše udělal, napiš sem jak to dopadlo. Odpověď "dobře" nebo "vkuse sa zapína dookola" nám toho moc neřekne. Nebo si najdi někoho, kdo bydlí blízko tebea orientuje se v počítačích ať ti s tím pomůže.
     
    GoodCraftCZ tohle ocenil(a).
  17. iKo7

    iKo7 User

  18. trixt,,, ja som si prečistil cache z prehliadača, potom som si obnovil dark,, ale nič sa nezmenilo vždy je to rovnake
     
  19. Korben

    Korben User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† vlož sem svoje ID a podrobne nám opíš čo všetko si už urobil a ja som ti kázal , aby si resetoval nastavenia v hre. Priamo na hernej obrazovke si klikni na nastavenia a resetni ich.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.