Problém s vipínaním a zapínanim peta.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 14/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ale ono mne to trochu sekne a potom je aj pet zmeneni na pasivneho a ja nemam zmenenu konf
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pretože ti nestíha procesor prípadne máš málo vyrovnávacej pamäte. Neviem ako inak mám napísať, že keď lietaš máš lietať.
     
  3. dobre ... lenže aj ked lietam mi to sem tám sekne ... a zmeni sa mi to .... ale ono to robí teraz ... som si nedávno odznovu nainštaloval Windows a predtým, mi to neblblo
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Preto dodaj testy FP a javy, čo kolega žiadal.
     
  5. ved ono mi tam dá len flash stranku : stiahnut a ták
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    No tak to veru nedá, vypíše ti verziu FP akú máš, akú by si mal mať a áno, je tam aj odkaz na stiahnutie, ale nie len to. Teda ak máš vlastne nejaký FP v počítači :rolleyes:
     
  7. mam FP v PC
    ------
    dobre

    Java Verzia 8 update 25
    FP verzia 15,0,0,223


    ---------------
    aj odpoviete ?

    čakám odpoved
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/11/14
  8. baty77

    baty77 User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† buď trpělivý... Promaž cache a cookies, přeinstaluj prohlížeč, nebo zkus jiný prohlížeč... Na promazávání (ne promazávání cukroví, ale promazávání softwaru) je vhodný CCleaner, k dostání je free verze a o něco promáklejší placená plná verze...
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† nepíš multiposty, vec prvá, vec druhá - odpovedí si tu dostal habadej, identifikovať zdroj tvojho problému nie je jednoduché, pomohli sme ti aktualizovať softvér kedže si ho očividne v poriadku nemal, to, že máš počas hry behať na FB však musíš riešiť ty sám.
     
  10. ako mám odstránit zlý ping ??
     
  11. Korben

    Korben User

    Kvalitnejším internetom.
     
  12. mám dost dobrý net .... nedávnejšie mi to nerobilo,, až po preinštálovani win
     
  13. Korben

    Korben User

    No tak potom treba poslať reklamáciu na microsoft. Na takéto veci sa musíš informovať u tvojho poskytovateľa internetu a myslím že to je už mimo tému.
     
  14. dobre no ... možem poslednu otázku ?
     
  15. Korben

    Korben User

  16. ok daj už lock ;)
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Vidím, že si odkaz nečítal čo ti dal kolega, keď tvoj prvý post hneď poruší pravidlá. Nabudúce bez tych vyziev k uzamknutiu.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.