Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apokalipse

    Apokalipse User

    Od dnesneho rana, aspon ja co som sa prihlasil, tak mi nejde nacitat v hangary vystroj lode, ani zmena hangaru sa neprejavi ani na hlavnej stranke ani na mape, nereaguje vobec na nic a pri prihlaseni a odkliknuti denneho bonusu tak treba nanovo nacitat hlavnu stranku aby sa dalo vobec niekde klikat a dostat sa do hracieho okna
     
  2. Apokalipse

    Apokalipse User

    myslim ze udjae su zbytocne kedze mi to nejde na ziadnom ucte nie len na jednom a tiez na viacerych serveroch
    za duplicitu sa ospravedlnujem len tie nazvy fakt vystihuju to co clovek tam pise :rolleyes:
    - - -
    no prepnut hangary uz ide, ale len z hangaru, nie z hlavnej stranky z toho maleho okienka vedls kde sa da vyberat
     
    ..S.A.D.U.S..CZE tohle ocenil(a).
  3. Apokalipse

    Apokalipse User

    este inak doplnim: obchod tiez vobec nefunguje
     
  4. nefunguje skoro nic.. ale hrát mi zatím normálně jde
     
    ..S.A.D.U.S..CZE, DoLaR69 a PA.KIll.94 tohle ocenili.
  5. anno u nás na cz2 to nnejde ostatní nvm a tedka mě to teda naštvalo jsem chtěl skusit elitní design co jsem včera dostal :(

    jo a gg je taky mimo provoz
     
    ..S.A.D.U.S..CZE tohle ocenil(a).
  6. Apokalipse

    Apokalipse User

    tie "udrzby" by som racej robil na zaciatku tyzdna abo uprostred, nie na konci pretoze teraz sa to asi neopravi kedze je vikend

    skoda zosilnovacov v hre kedze vystroj si nemozem zmenit ani v obchode dokupit co treba
     
  7. kukám na to obchod je též mimo
     
    ..S.A.D.U.S..CZE tohle ocenil(a).
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Problemy byli nahlaseny na BP a musime pockat na opravu.
     
  9. -VΛLKYRA-

    -VΛLKYRA- User

    cz3 nefungují žádné prvky JAVA. tzn. obchod, brány , hangar....... dnes lítat nejde, bohužel.
     
  10. Apokalipse

    Apokalipse User

    -VΛLKYRA- lietat sa da ale iba bez hlavnej stranky
    problem tu uz nastava ked treba opravit stihacky alebo kupit do peta palivo vtedy ani hranie nepomoze
     
    ..S.A.D.U.S..CZE a PA.KIll.94 tohle ocenili.
  11. Jelikož je sobota, tak vyřeršení tohoto problému se dočkáme nejdříve v pondělí :(
     
  12. 1juraj1

    1juraj1 User

    :( škoda mne tiež na global 6 nič nejde :(
     
  13. Ano CZ1 nefunguje tez nic.Hangar nemuzu nic koupit a nejhorsi je ze nemuzu menit ve svem hangaru a ani palivo na peta :D
     
  14. To je super, mužete to tu psat všichni a pořát dokolečka určitě se to tím spraví :)
     
    »ЯOLAND.cz« a PA.KIll.94 tohle ocenili.
  15. No mne nejde Vystroj lode Galaxy Gates a cela hlavna stranka + ostatne veci ... :( iba Hraci klient mi ide ako ma :)
     
  16. Každopádně je 1. února a stejný problémy byly i 1. ledna :D
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    Ať děla BP cokoliv, je škoda, že se problém projeví vždy v sobotu (viz minulý týden). :-(

    Jinak, pokud si nepamatujte, jaké přesné poškození mají vaše letouny, pak raději nehrajte. Já si to pamatoval špatně (v hangáru jsou nyní vidět jen první čtyři) a přišel jsem o dva IRISy. :-( Takže pozor, pokud nemáte v lodi CPU na opravy nebo vám dochází opravy v tomto CPU.
     
    ..S.A.D.U.S..CZE a PA.KIll.94 tohle ocenili.
  18. Máte mít nákup paliva ;-) každopádně mexiko je na tom podobně
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.