Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nie brany mam aby som robil topku .. saturn uz mam. ale to neriesme.. riesme ci dostaneme tie boostre spat alebo nie? BTW .. je to na vsetkych servroch?
     
  2. Kenny

    Kenny User

    Ano, je to na všech serverech. A nevím, jestli ti dají nějakou kompenzaci.
     
    *findingZeus* tohle ocenil(a).
  3. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    boostery na 99.99% spatky nedostanes bezi jen pokud si online takze pokud si lital tak si jich vyuzil pokud si nelital tak ti zustaly
     
  4. Zafod

    Zafod User

    *findingZeus* jeden zpěvák zpívá: já rád játra, ty rád játra.
    Zafod zpívá: já mám saturn, ty máš saturn. Co to má však společného s točením bran?

    Řekl bych že tohle bude glob. problém. Tudíž to bude všude. Kdo má naklikáno a postaveno na mapě, bude geroj. Ostatní mají smolíčka pacholíčka. A jestli BP něco vrátí? To už je na nich. Pokud nevrátí, můžeš si stěžovat a vypovědět VOP :D.

    Dr.BoooM fakt? ty 50% co jsou za nákup U a odečítají se pořátd? Jsi si jistý? :D
     
  5. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    ty 50% si nejsem ted vazne jisty ale u klasickych a distribucaku si jisty sem
     
  6. Zafod

    Zafod User

    50% booster se odečítá v reálném čase ;).


    Kenny už šel spát :D.
     
  7. dolezalcz

    dolezalcz User

    všechny servery jsou na tom stejně akorád mě štve že kvuli tomu ani nemužu hrat nebo bych přišel o letounky a tak a to fakt nechci.... mno snad to bude co nejdříve,už jsem začal plašit a hrabal se v pc u java a flash playeru :D
     
  8. enil68

    enil68 User

    AHOJ NEJDE MY KOuPIT MUNIcI ANI SE NEMUŽU DOSTaT DO HANGARU skoro nikde .EMIL
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  9. Zafod

    Zafod User

    Emile, je to sice nemilé, ale bohužel občas může k drobným problémům dojít. Tudíž doporučuji odložit DO na později a začít se na chvilku věnovat jiným aktivitám.
     
  10. EnZet

    EnZet User

    JJ pravda, aspon se muzes venovat jinym aktivitam. Napriklad ja jsem bez paliva do peta a tak nemuzu delat nic v mem pripade. No, tak sem vypl DO... a zapl jinou hru :D :D
     
    €ŊĐŲŖΛŊĈ€|CZE| tohle ocenil(a).
  11. Jiným aktivitám se věnovat lze, ale proč odepisovat investici vloženou do DO?
     
  12. ==SASA==

    ==SASA== User

    ani mne to nejde nemam municiu a neda sa kupit ako mam hrat?
     
  13. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    ==SASA== munici lze zakoupit primo ve hre, je to sedma polozka symol je tam U a polozene U s nazvem koupit nyni
     
  14. Bohužel skoušel jsem to teď ale ani to nefunguje :( aspoň mě
    ---------------------------
    Teď jdu do práce, tak doufám že až večer dorazím tak už to bude fungovat, mazlíka mám bez štávy, a je třeba doplnit munyci :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/14
  15. je akce na lf-4 a nemužu si koupit ani klíče
     
  16. -Hyna88-

    -Hyna88- User

    akce za akci to je pekne.. Ale ze to nejede tak jak ma to uz nikoho netrapi :((
     
  17. klíče se dají koupit i automatickým nákupem
     
  18. Dr.BoooM

    Dr.BoooM User

    u toho rychleho nakupu musis dvvojklikem a funguje to ted sem to zkousel
    jen musis mit misto ve skladu munice
     
  19. UPS®

    UPS® User

    cau admin co sa robi s tim darkom nevies prosim ta kedy pojde zzase? iva v pondelok
     
  20. Sid

    Sid Guest

    UPS® DO půjde, až se odstraní chyba, kdy se chyba odstraní nevíme, my je neopravujeme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.