Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -T-H-O-R-

    -T-H-O-R- User

    Ja radšej nelietam viem že moderátori a Admini zato nemožu za chyby v BP ale musíte pochopiť aj hráčov,hrjú hru každy den sali nemalo úsilia a času do hry aby sa niekde dostali a pre niektorých je to už aj priorita prísť domov zapnúť Do a sedieť pri nom kebi sa dalo non stop.A Zeus ja pracujem aj cez víkend a na margo toho chcem napísať len tolko keby spravujete hru vi a ste s CZ alebo SK tak by ste to museli riešiť aj cez výkend ale zato že to spravuju GR tak nemusia.
     
    nikdydost tohle ocenil(a).
  2. heromine00

    heromine00 User

    nejde mi vobec nic kupovat ani menit vystroj floading smazán.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/14
  3. Sid

    Sid Guest

  4. sтяapo

    sтяapo User

    heromine si precitaj prispevky vyssie :mad: keby ze som moderator ta tu vsetkych "slepich" pobanujem :mad:
     
  5. no nevím jak je to v mexiku ale bylo by dobré vaby to začalo fungovat štve mě když si nemohu koupit palivo ani munici
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Tento problém nemáš jen ty,mějte prosím trpělivost,je neděle a pokud vím,tak většina lidí v neděli nepracuje,děkuji
     
  7. BoDo012

    BoDo012 User

    to je parada chytyt takovej problem na vykend když se celi DO flaka ja si potřebuji zmenit lod a nakoupit munici a nemužu a už mě to štve že si nemužu zalitat prachy od nas berou tak maj taky něco proto dělat
    --------------------------------------------
    Zeus tak to se velice pletes u vetsiny bezicich serveru pokud se vyskytne zavazna chyba zazvoni telefon a programatori nabehnou a opravi to u tech lepsich serveru klidne i uprostred noci
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/14
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud vím,tak hodně dlouho zde nebyly žádné problémy,ted prostě nastaly.Je škoda,že to vyšlo na víkend,pokud by to bylo během týdne tak věřím,že je problém odtraněn.
    Nikdo nikomu nenařizuje,aby do toho "strkal prachy".V životě přijdeš o mnohem víc,tak bud nad věcí,nejsi v tom sám.:)

    BoDo012 nevytvářej multiposty a posty si uprav ,klikni na "upravit"

    Jak správně přispívat na forum
     
  9. lukycz74

    lukycz74 User

    tadle chyba byla 1 na novej rok a ted zase ze by to byla pravda jak na novej rok tak po celej
     
  10. FoxPetr

    FoxPetr User

    Nejhorší na tom je,že se v práci nudím:(
     
  11. Aj Skandinavia ... Asi vsetky servery :(
     
  12. Sid

    Sid Guest

    Dr.BoooM tak zavolej do BP, kontakt si jistě zjistíš z VOP, já si rád počkám, jak to díky tobě někdo spraví, kdykoliv si ty zrovna usmyslíš a pískneš.

    Pro ostatní normálně smýšlející hráče, pochybuji, že by někdo byl ochoten o víkendu opravovat něco co nemá životně důležitou prioritu. Hra nějakým způsobem funguje, hrát se nějak dá a komu to nejde nebo vadí, ať si počká na odstranění chyb.

    Více zde nehodlám řešit.
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Já si aspon plním úkoly,jde to hůře,ale jde to.Jen je třeba si hlídat letouny,aby nepukly
     
    *findingZeus* tohle ocenil(a).
  14. Zafod... tvoja reakcia je super... na com ides? clovek sa normalne opyta a ty das odpoved ako 10 rocne dieta. Prepac ak som ta urazil, ale tvoje prispevky urazaju mna.
    Ide o to ze som dal do toho prachy a brany som uz presiel a chcem klikat dalej... . a
    ale ako Zeus napisal.. ze nevie ci to vratia alebo nie.. to mi staci
    Nemozes vediet vsetko, chapem , ale spravat sa mozes normalne ...
     
  15. 1juraj1

    1juraj1 User

    ja mam na stíhačkách 98% poškodenia :D takže to asi nepôjde
     
  16. A kedy to odstrana ??
     
  17. Kenny

    Kenny User

    No, pokud se nepletu, tak se v práci má pracovat, a né pařit DO :p
    Já mám cpu autoopravy, něco přes 600 kupónů na opravu, takže se nebojím létat :D
    EDIT : Neví se kdy to opraví, neptejte se, dozvíte se...
     
  18. sтяapo

    sтяapo User

    1. keby ste si davali CPU jak ja nikdy by ste nemali problemy typu puknute stihacky. .... peter v práci by sa nemalo nahodou pracovať? ;)
     
  19. FoxPetr

    FoxPetr User

    Zeus já mám nasazený péro(spearhead),tak dokud to nepude tak mám stejně smůlu.To jeině,že bych narazil na pochroumaný golíky
    Kenny však pracuju,ale pařit stíhám taky
     
  20. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Nevím jestli to vědí všichni, tak to sem raději napíšu. Pokud chcete změnit loď, tak klikněte na hangár přes čísla pod nápisem "přehled" klikněte na hangár který chcete vybrat a klikněne na aktivovat. To jde - přepnete tak alespoň loď. S výbavou bohužel nehnete, ale přepnutí lodě to vyřeší.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.