Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sid

    Sid Guest

    FoxPetr jdi do hangáru a přepni si aktivní halu tam.
     
  2. FoxPetr

    FoxPetr User

    Sid s tím problém není,jen v tom,že golík není vybavenej,mám v něm akorát rozšíření nákladního prostoru a muničák.
    Programátorům na verzi javy či čehokoliv jinýho nezáleží ne?
    Mám docela dobrý zaměstnání i když za málo peněz
    Jen tak mimochodem,na cz3 na úvodní stránce už naskočili vpravo akce a reklama
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Někdo tady psal že nejde skylab, mě osobně funguje, sice čas ukazuje 0:00:00 ale třeba suroviny dojdou po době co maj přijít do lodě a i videa po dlouhý době jdou a skutečně zkrátěj čas o 45 minut.
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Přepínání hangárů funguje,tak si to změn a lítej s jinou lodí.
     
  5. Sid

    Sid Guest

    FoxPetr zda někomu záleží nebo nezáleží na konkrétní verzi je pouze na jeho uvážení, zde to řešit nebudeme, ne všechny verze programů jsou vzájemně kompatibilní.

    Pokud nemáš loď vybavenou, pak můžeš alespoň boxíkovat, pokud se až tolik nudíš a opravdu chceš hrát.

    Ano ve skylabu je pouze nefunkční odpočet.
     
  6. od včerjška tu na CZ2 skoro nic ještě stále nefunguje,tak at už s tím laskavě začnou konečně dělat.peníze inkasovat to jo,ale aby hra fungovala správně tak jak má tak to ne ... M.
     
  7. Uvažuje dakto z vás, že si kúpi uridium cez MHH? Ak áno napíšte, ako to dopadlo, teda či ste to uridium dostali alebo nie....
     
  8. Sid

    Sid Guest

    [†Marquez†] kdo chce firmě BP zaplatit za nějaké balíčky, klidně může, ostatně za svoje peníze dostaneš přesně to co jsi zaplatil.

    Tobě doporučuji více se nevyjadřovat, tvé názory jsou poněkud zkreslené a realita ti úplně uniká. Děkuji.
     
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Ty děláš v neděli?Každou neděli?Já osobně si chci aspon jednou týdně odpočinout,tak tu pořád nešijte do BP.Jsou to 2-3 dny,je to hodně ???
     
  10. za svoje penize chci taky plne funkcni hru,na to mam narok.a Side uprimne tvé nazory mne absolutně nezajímají,jsou mi naprosto volne
     
  11. Mohu se zeptat, kdy bude problém na DO vyřešen ? Díky !!!!!
     
  12. OMG.... nevie sa to, kedy to bude opravené!
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Ty si jako člověk asi sobec,podívej se,jak se tady chováš,jen ty a ty a tvoje peníze.Přečti si VOP a už nás tady prosím neobtěžuj,děkuji
    Zatím nemáme od BP žádné informace,je neděle,vydržte do pondělka,to budeme snad vědět více,děkujeme
     
  14. Viděl sem hráče, který byl sice full,ale bez irisu. Nedaji se opravit ani letouny. :/
     
  15. Sid

    Sid Guest

    Uděluji ban na fórum na jeden den za neuposlechnutí pokynů moderátora.
    Za tvé peníze jsi můžeš zaplatit pouze herní měnu nebo balíčky, nemáš naprosto žádný nárok na nějaké speciální zacházení, případně na svůj soukromý server, kde by hra fungovala podle tvých představ. VOP komplet
    Pokud jsi na moje rozhodnutí budeš chtít stěžovat, piš na podporu hry. Hezký zbytek dne.
     
  16. Aaadio

    Aaadio User

    BP si akorád tak odrazuje hráče, a přichází o peníze když sem jim nechce opravit problém i o víkendu, je to jejich mínus že přes víkend nedělají, kdybych já měl společnost se spoustou zaměstnanců a zákazníků, tak se jim snažím co nejlépe vyhovět, ale jak říkam, BP si tímto přístupem ztrácí reputaci :)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  17. Proč?
    dozfám že za to čekání bude aspoň nějáká odměna :)
     
  18. Sid

    Sid Guest

    Aaadio Jak to má BP ošetřené a jak se stará o své zázemí je jeho věc. Mimochodem je velmi pravděpodobné, že mají technické zázemí pouze pronajato od některé velké firmy, která provozuje servery. Co vše stojí ve smlouvách je opět věcí mezi BP a jeho obchodními partnery. Ostatně ve VOP stojí, že garantují pouze 96% funkčnost hry z celého roku.
     
  19. Doufám že nám dají nějakou satisfakci! Například 50 000U aspoň.
    Protže mam taky Prémo a zbírám paladko a jestli si mi nepřičetlo tak budu požadovat náhradu a to na tvrdo!
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  20. FoxPetr

    FoxPetr User

    Radši nechám péro na sběr.
    Dojdu kdyby se náhodou zas něco potento.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.