Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ježíš vy závisláci :D..
    Tak když je pro vás momentálně hra "skoro nehratelná" tak si vemte psy, popř jiné zvířata co se vám válí po obývácích a pokojích, nebo jen tak, si obujte boty, dejte bundy a běžte se podívat ven, ono ne jen z monitoru jdou na pohled hezké věci a ten svět venku je skutečnější než ve hře.. (věřte nebo ne)
     
    »vojta« a Spartakus tohle ocenili.
  2. Moderatory chcem sa vas len opytat pracuje BP cez vykend ??
     
  3. Bude to bezpečné kúpiť si uridium počas tejto poruchy???
     
  4. Korben

    Korben User

  5. tak ale opytat sa ich nemozte niekto im napisat mail alebo co ved kto vas vyberal do ulohy moderatotrou BP nie ?? musite mat nejaky kontakt na nich ked nas tu informujete o novinkach a zvastnej hlavy ich nemate
     
  6. Bouchnul mi Iris jen kvůli tomu , že nefunguje Hangár a chtěl bych se zeptat jestli mi bude navrácen z důvodu chyby u BP ?
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Ano, teoreticky by ti ho mohli vrátit. Záleží to ovšem na nich...
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    -¦-VєиuŞ-¦-Nebo ti napíšou, že jsi měl mít opravovací CPU. Ono se může ukázat, že problém není v BP, ale například v Javě samotné... Obecně platí: Když se ukáže nějaký problém, tak je platí nejrozumnější pravidlo: Nelítat, čekat.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  9. já už nelítám aby mi nebouchli i ty ostatní
     
  10. Korben

    Korben User

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 Skôr ako tu niečo napíšeš , tak si túto tému a to čo sme tu písali, prečítaj.:rolleyes:

    -¦-VєиuŞ-¦- Záleží na tom kde je problém a ak nemáš CPU na opravu v lodi, tak prípade problémov lietaš na vlastné riziko .
     
  11. no CPU sice nemám ale když mi nejde Hangár , nemohu si nijak opravit ty Irise sám . A to že nejde Hangár není moje chyba . Své Irise si hlídám ale pokud se nemohu podívat na kolika % jsou nemohu je opravit
     
  12. hudzino

    hudzino User

    mohol by som sa opytat kolko by mohla trvat takato oprava? :)
     
  13. Genesis

    Genesis User

    jak si mam opravit irise když nejde hangar co když mi bouchnou moje chyba to nebude
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Díky za návod, již jsem jej využíl a vím, že nesmím zemřít, neb jeden IRIS mám na 98% a druhý na 97%. Nerad bych o ně přišel už jen proto, že je mám upgradované na lvl 16. Ještě jednou díky Vojto. :)
     
    [[FEEDBACK]]©[23SP] tohle ocenil(a).
  15. viem ze asi viac info nemate ale ale chcem vediet ci sa na tom pracuje uz teraz alebo budu natom pracovat az v pondelok
     
  16. Korben

    Korben User

    -¦-VєиuŞ-¦- To že nejde hangár nieje tvoja chyba. Tvoja chyba je že si lietal aj napriek tomu že sú v hre problémy aj keď si vedel že potrebuješ opraviť letouny.

    hudzino to my nevieme.

    Genesis mylím že to nemusím opakovať.

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 Chápeš pojmu že nemáme zatiaľ žiadne informácie ?
     
    ♥Veruunka♥ tohle ocenil(a).
  17. lidi ??? :D nebudem pisat ale vite co chcem napsat :D no vite petka ma 6tej narozeniny no a ma 450 kousku paliva no a kamikadze mi zere zapinani no nechceme se vseci slozit a jit na cubiky spolecne ??? :D det by se to docela hodilo no :D :D a take na PLD vsichni sileji :D :D :D :D ted tam nikdo neni skoro anebo zbiraji manualne :D :D a pred 1 h sem potkal hrace bejvalej feg :D rupli mu irisky a aj apiska no :D ma ted flaxace na diamantu chudacik :D
     
  18. Korbene já opravdu nevím kolikrát mohu umřít do té doby než na Letounech budu mít 97%+ . Toto já nepočítám
     
  19. tak to je pekne ze BP od rana este nepodal ziadne info o tom ze sa na tom pracuje alebo nie zarabaju na hre velke peniaze a neveedia dat servery dokopy keby aspon napisali ze na tom pracuju alebo nieco ale takto no BP sa moze hambit za tie peniaze co zarabaju by mali ist servery v pohode vo dne aj v noci

    moderatory nenadavam na vas ale na BP viem ze stym nic nemate ze chyba je niekde vyššie a prepacte za vyrazi ale toto sa stava dost casto vzdy su nejake vypadky alebo snou nieco je v minulosti to tak nebolo
     
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Mně osobně se Hanrár načte a když kliknu v přehledu na Letouny,tak vidím poškození.Opakuji,raději nelétat,pokud máte hodně poškozené letouny
    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19 Co říct na tvoji odpověd:Ty děláš taky v sobotu a v neděli?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.