Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Ak by sa v tejto téme nespamovalo, tak by ste sa dočítali že po predaní problému na BP , nám bolo oznámené že budú na tom pracovať. Ale chyba nemusí byť u BP, ak je problém v jave , tak s tým BP nič neurobí.
     
  2. Kebyze je problem v Jave,tak by neslo nic na nete co bezi na Jave,nie?A toto tu nejde od polnoci ako zacala akcia Kronos:cool:
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Ono to reaguje třeba s něčím specifickým :D
     
  4. Korben

    Korben User

    ▒†ÇΔΣŁЦŞ†TuØ®▒[ĐĐS] Nieje na nás aby sme tu konštatovali kde je problém. Tak že už to tu opakujem po neviem koľký krát, nevyjadrujte sa o tom kde je chyba. Nikto z vás nemá o tom informácie a pokiaľ sa BP nevyjadrí , tak všetky takéto obvinenia berieme ako nepodložené a budu mazané a náležite ocenené.
     
  5. Ano s pocasim vonku:D...Ale nie vazne...Keby su problemy s Javou,tak nejde nic co podporuje javu,takze je to blud co pisu...To BP ma problem s javou...
    Sorry nabehol mi tvoj prispevok az neskor...
    No ale aj vy ste tu pisali,ze moze byt problem s Javou a nie na strane BP...Ja som reagoval na vas prispevok iba.
    A akoze sa BP pomaly za 23Hodin nevyjadrilo k problemu ?
    Snad sa to zmeni po polnoci,ved vtedy to aj zacalo;)
     
    Naposledy upraveno: 1/2/14
  6. raritka toto zasílá systém . Kdybych se zeptal přijde mi to samé
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Není moc dobré urážet moderátory...
    Já bych to tu celé zamknul, prostě řeklo se že se to řeší, a nic víc. Až budeme něco vědět, dozvíte se to
     
  8. me de jen o korbena ostatni admini/moderatori sou v pohode jen korben ma narazky na vsechno
     
  9. Logan

    Logan User

    Zmazane a ban na forum

    Kto nerozumie tomu ze s tym nic neurobime nech pise dalej, ostatnym prajem pekny vecer
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  10. pepa50cz

    pepa50cz User

    mohu vedet kdy to bude fungovat nebo alespon priblizne?
     
  11. Korben

    Korben User

    DevilHamsty Ja mám narážky ? Ja tu len musím udržať diskusiu v takej línii aby sa tu slušne diskutovalo, bez obviňovania a nadávok. Ja za to nemôžem že si to vo svojej hlavičke niekto nevie usporiadať.

    pepa50cz Nie , to bohužiaľ nemôžeš. Ani my to nevieme.
     
  12. Nic v zlom,ale aj ta veta :Ja za to nemôžem že si to vo svojej hlavičke niekto nevie usporiadať.:je urazka,ale do toho sa nestaram:D...Mne je len cudne,ze BP vie,ze hraci tlacia na vas a nedaju vam ziadne info a tak tu potom vznika to co tu vznika...
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  13. Kenny

    Kenny User

    Ono, je lepší pracovat, a spravit problém, nebo podávat neustále info ? Stojíte si proti sobě
     
  14. Nemas pravdu,keby daju info ich pracovnikom tu napriklad : pracujeme na tom,ale nevieme to opravit,tak nikto necaka kazdu polhodinu ze to pojde...Lebo kto si to vsetko odskace potom?Boxovaci mech a tym su modi a admini tu...(nemyslim to ako urazku)
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    ▒†ÇΔΣŁЦŞ†TuØ®▒[ĐĐS] Ten na koho je ta narážka si ju zaslúži. Nie som tu žiadna stena aby si tu niekto o mňa utieral ústa.
    My sa tu snažíme udržať konverzaciu v slušnej forme a ten kto to nevie , tak tu nemá čo robiť.
    Inak ty tiež asi nečítaš čo píšem.

     
  16. Kenny

    Kenny User

    Jakej boxovací mech ? Moderátoři svojí práci odvádějí dobře, a jsou tu úplně doprovolně. Nezasouží si, aby jim padali takovéhle nadávky. Když to tak vemeš, tak jediný, co si odnesou, je špatný pocit, že je hráči nemají rádi. Programátoři pracují jak mohou, vy stejně s tím nic neuděláte.
     
  17. Ved to som napisal.Boxovaci mech znamena,ze si to odnesu oni od hracov:rolleyes:
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  18. (Death)

    (Death) User

    Nestacim se divit :-( Tohle tema bylo zodpovezeno jiz na prvni strance a mam pocit ze moderatori udelali jedinou chybu ze hned s tim vysvetlenim mel byt lock a finito. Vetsine hracu se neda zavdecit ani kdyby tu delali 28hodin, proste jen nadavate, obvinujete a jste chytri k problemum o kterych vite prd. To je opravdu tak tezke pochopit ze o chybe se vi, opravuji ji na BP ( ne zdejsi moderatori ) a proste az to pujde bude opraveno? Drzim palce a pevneho nerva moderatorum fora, ja bych to asi uz neustal.
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    (Death) otvorené to je len preto že by zas vytvorili ďalšie témy , lebo táto by bola uzavretá. Tak že ani tak dobre a ani inak :D
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  20. Imperio

    Imperio User

    Bylo by mi to uplne jedno ze neco takoveho nastalo jen doufam ze bude nejaka nahrada za Kronos Double .. jinak cekat zas tak dlouho ..
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.