Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Nic není nikdy bezchybné.. Mohli se pokoušet opravit starší chybu, tím udělali chybu novou. Nebo to je javou. Dozvíme se to. Počkejte
     
  2. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Cely den jsem cekal, ale ted uz jsem nevydrzel :) a ulital alespon brany co jsem mel na zakladne a kronos double mi to dalo. Jen info pro ty, ktery by se bali postavene brany dolitnout :)

    ** DOPLNĚNO - JEDNÁ SE O SERVER CZ2**
     
    Korben tohle ocenil(a).
  3. Kenny

    Kenny User

    Děkuji, řeknu to v klanu, a taky dokončím bránu :)
     
  4. Korben

    Korben User

  5. FoxPetr

    FoxPetr User

    -¦-VєиuŞ-¦- člověče já bych asi na tebe trpělivost neměl.Tak nelítej,posílej si šutry,minulej tejden to taky nešlo asi celej víkend
     
  6. No tak to je super ja mám v galaxy gates urobené 2 brány a nemôžem ich zapnúť akože kedy s tim mieni niečo BP urobiť tak by som to mohol mať dvojnásobok
     
  7. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Nemůžete toho už konečně nechat? Až to opraví, tak to půjde. Bože, co na tom nechápete? Žasnu..
    Klobouk dolů nad trpělivostí adminů a moderátorů.
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Oni si to ale neuvědomují. Tím postupně podkopávají sebevědomí moderátorů..
    Jsou to jen hráči, avšak z té více inteligentější poloviny..
     
    pepouch tohle ocenil(a).
  9. -*Errorr*-

    -*Errorr*- User

    přesně kdo nemá premiový učet?...já ho mám a sere mě že propustim každou minutu bez hraní :(((
     
    .-****Kara****-. tohle ocenil(a).
  10. ale co prepustis kazdu minutu hrat sa da len treba mat zabezpecene veci ... ako je palivo v pet atd ... napriklad v tomto pripade hlavna stranka nejde ale klient ide tak co je natom zle napriklad ja vzdy pri odhlasovani kupim palivo do P.E.T 10 preto aby som mal istotu ze ho mam v pripadok takych aky je tento !
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Pánové... Nemluvte sprostě, prosím..
     
  12. Korben

    Korben User

    Poprosím kľud, a príspevky tvoriť bez vyjadrovanie ktoré na fórum nepatria.
    Ďakujem.
     
  13. Kenny uz sa to nedalo precitaj si vsetke 8 stranky a potom tu napis co si myslis ... ja si myslim ze by si napisal to iste co ja .. este raz prepacte za sproste slova ale uz sa to nedalo .... ;)
     
  14. Kenny

    Kenny User

    Já se této témy zúčasňuji od 2 strany.. Četl jsem to celé, a můj názor je, že by jsme měli držet chladnou hlavu :)
     
  15. ved to pekne sledovat forum a nechat lode v hangaroch vychladnut...
     
    .Kalypso. tohle ocenil(a).
  16. Kenny som teraz zvedavi co budu dnes pisat :D je akcia na Lf-4 :D ty si vlasi vytrhaju :D hahah:):):):):)
     
  17. .Kalypso.

    .Kalypso. User

    Co dodat. Ještě bude veselo :D:D
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  18. Kenny

    Kenny User

    Je to jen a jen hra. Slouží na relaxaci, odpočinek od reality...)
    ----------------------------------------------------------
    To bude forum plné stížností.../
     
  19. hummel

    hummel User

    No ja by som rád vedel či to nejako ovplyvní šancu na dvojnásobok z bedničky mám 600 klúčov a chystám sa to vyzbierať
     
  20. jj ved to som cital vcetke stranky a ako rozculuje ma to ze nadavaju moderatorom a adminom ... ale zas sa natom smejem ako tu vsetci pisu to iste dookola 8 stranok :D a dnes to bude to iste no este nevieme restart este nebol lebo je az o 05:30 rano cize sa uvidi :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.