Problem sa dostat do vystroje, zmenit hangarovu halu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Ono při tak závažné chybě můžou dát restart kdykoliv :)

    hummel Ano, budeš mít 2x větší šanci na zisk LF4
    PS : Hodně štěstí :))
     
  2. Korben

    Korben User

    hummel V akcii to nemá čo ovplyvniť.
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  3. a co ked nedaju ? :D co ak urobia tak ako minule cely vikend to opravovali a v pondelok rano po restarte to islo v poriadku ved musime brat ohlad na BP aj mi ze je vikend a oddychnut si musia aj oni ved niesu roboty alebo stroje ktore musia davat do poriadku vsetko hned ... :D podla mna si to nechaju na dnes alebo ze este v pondelok su prazdniny tak v pondelok zacnu s opravovanim hry a v utorok to pojde v poriadku :D nikto nic nevie vedia to iba oni tak trosku trpezlivosti :D
    ;)
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Popravdě řečeno jsem nepředpokládal, že to BP v sobotu opraví... Možná dneska. Těžko někdo dneska nakoupí klíče na Lf4 o nakupování při MHH nemluvě. Pokud to nedají do večera dohromady celkem prodělají a další MHH můžeme očekávat ve středu, popř. čtvrtek (jak už to bývá, když se jim hra rozbije)...
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Kéžby... My v pondělí jdem do školy :p
    Taky je ale dost možný, co tu zaznělo, že to nemusí být chyba BP, al javy
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  6. no neprerobia lebo teraz mi to zapina 1+1 ved v stredu ci stvrtok bol MHH podla mna BP to mal vsetko naplanovane ... cize ludkovia ako tu kenny pisal !!!zachovat chladne hlavy!!! a mam hlavne trpezlivoti.:D Tak nic lucim sa svami .. Prajem vsetkym dobru noc a hlavne adminom a moderatorom lebo dnesok bude prenich zase tazky na nervy :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Spartakus Kľúče sa dajú nakupovať označením automatického nákupu v nastaveniach.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Nic si z toho nedělej já jdu po nemocenské do práce a budu tam déle, než ty ve škole. Každopádně pokud je chyba v Javě, tak by to mohlo být daleko horší...
    edit: na tuhle možnost jsem zapoměl. :)
     
  9. pižula23

    pižula23 User

    me to taky nejde uz 2 dni a uz me to stve
     
  10. no viem ze to opravia ale distribucne boostre, BZ booster mi vratia? kedze som nemohol tocit brany?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/14
  11. Kenny

    Kenny User

    Předchozí příspěvky se necitují :)
    To já netuším. Proč jsi nemohl točit brány ? Mě nejde akorát hangár, gg atd, ale čistá hra mi šlape...
    Možná, že dají nějakou konpenzaci, ale co já nevím, nepovím.
     
  12. Zafod

    Zafod User

    Omlouvám se za OT, trolling, posthunt, flame a jelikož už nejsem mod, tak si mohu dovolit možná i nějakou tu vulgárnost, tohle mi fakt nedá.
    Tohle vlákno jsem raději ani nečetl celé.
    Proč?
    Odpovím:
    Vidím ,,žhavé,, téma. Přečtu pár posledních ,,plků,, na předposlední stránce. Vidím blbce, nečtu dál...

    "-*Errorr*- je mi líto že tě něco kálí, opravdu... Jen prosím, pokud příště budeš chtít řešit exkrementy, vyhledej příslušné fórum mimo DO. Neřeš to zde, díky.
     
  13. Jenze kazdy to nekupuje jako ty pri odhlasovani.Samozrejme ze s krpou a problemem by se melo pocitat,akorat asi nikdo necekal,ze to spadne takto cele. Samozrejme ze po tomto vikendu si myslim na tohle zrovna bude myslet kazdej. Pred odhlasenim vse nakoupit,pro pripad nouze,aby jsme nikdo nebyl na suchu jako tedkom. :)
     
  14. Zafod

    Zafod User

    Karo s hvězdičkama, já vše kupuji když mám účko. Někdy dopředu, někdy vše při odhlášení. Bez petky se člověk obejde, i munice se dá nahrazovat... Vlastně, dá se nahradit vše. Já třeba opravuji letky ručně a jsem si 99,99% jistý že mám všechny na 50% :D(ve skutečnosti mám jednu letku na 97% a proto nelítám :D).

    Nemám napsat na podporu až mi křupne?

    Já vím co tomu je, jé tó róózbitýý...


    Btw: chceš lítat bezpečně? Máš postavenou GG? Šup do ní...

    Jak jsem tento post myslel? Přeberte si to jak chcete, ale jedno je jisté, nenudím se :D
     
  15. Kenny

    Kenny User

    :D prostě pokud si nejste jisti, kolik má dron % poškození, radśi nehrajte :D
    Já osobně opravuji ručně při 70%, a vzáruce mám cpu autoopravy :D 29% můžu zapomenout opravit :D
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  16. Snad mi nerupne APIS :x bude mít kolem 95% snad to bude do rána v pohodě abych ho mohl opravit a lítat :x
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Nj Kenny , to cpu se mi válí někde v hangáru :D. Není místo no :(.

    A co bude dál? Vyndal už někdo ježka z klece? Půjde DO, nebo bude hra zrušena? Vyhraje Paroubek volbu Velkého Vonta? A co na to Jan Tleskač?


    ☻TOMINO☻ lítej, nech ho křupnout a pak si budeme stěžovat na svou hloupost, já tě podpořím :D:D
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
    kapesník007 tohle ocenil(a).
  18. Kenny

    Kenny User

    1. ☻TOMINO☻ Radši bych teď nelítal, je rozdíl mezi puknutým iris a apisem :D Celej apis
    2. Jinak na CZdvojce na chatu to vře :D Co 10sekund někdo píše "Taky vám nejde hangár ?", "A Gahané, kdy to pude?" nebo "To si fakt děláte *****"

    * - Moc sprosté, aby to bylo uvedeno na foru hry.D
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  19. Kenny.... Nemozem ich klikat... cize nemozem tocit
     
  20. Kenny

    Kenny User

    Z tohoto textu jsem usoudil, že máš brány postavený, a čekal jsi na akci kronos.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.