Problém se spuštěním hry Mac OS X

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Džusová-víla, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    mám problém se hrou. Dopoledne jsem byl schopen spustit "herního klienta" a teď se pouze dostanu na stránku, přihlásim se a mohu se dívat do hangáru a kamkoli, ale hru nespustím... Tlačítko Start mi při kliknutím pravým tlačítkem ukazuje jako obrázek. Z ničeho nic se tenhle problém objevil. Zkoušel jsem Chrome, Firefox a normálně to jedu přes Safari. Pak jsem zkoušel vymazat cookies a i paměť Flash playeru a nic nefunguje. Prostě nesputím to okno, co se má objevit po zmáčknutí "Start"
    Poraďte, prosím
     
    Naposledy upraveno: 31/5/16
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Džusová-víla ktorú verziu OS X máš? Osobne bežím na El Capitanovy 10.11.2 na 2 iMac a 1Macbooku a hru mi načíta na všetkých správne bez menších problémov.

    Skús dodať svoje ID, server a pod.
     
  3. Mám El CApitan 10.11.5, server cz 3, ID 167398374. Hru jsem začal hrát nedávno(asi v neděli) a fungovala mi do včerejška. Mám tušení, že by to mohlo být něco s avastem, který mi blokuje tu stránku, protože když povolím webový štít, tak mi nejde ani najet na stránku darkorbit. Snažil jsem se dát DO do vyňatých stránek, ale nefunguje to, takže nevím, co s tím. Ani po odinstalování Avastu se nic neděje, hra nenaběhne. Pořád mám "mrtvé" tlačítko Start a nic se neděje. Když kliknu pravým na Start, vyjedou mi možnosti, jako když klikneš na obrázek..
    ------------
    A stáhnul jsem si pro zkoušku další prohlížeče kromě Safari a nefungují, Chrome, Opera a Firefox všude stejný problém.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/6/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Klikas na tlacitko a nic sa nedeje ano? A flash si si isty ze mas nainstalovany aj updatnuty?

    Preco vlastne mas avast na OS X? Pouzivam OS X uz nejaku tu dobu a jedine co mam v pocitaci je appka na malwares, ziadny antivirus nepotrebujes nie to este avast, podla mna uplne zbytocne ho mas, skus ho zastavit, vypnut prip. zmazat ci to nepomoze.

    mas este nejake programy, ktore by mohli blokovat pristup k internetu alebo urcitym strankam?

    Updatol som si OSko na 10.11.5 ako mas ty a START mi funguje ako ma aj mapa a pod. takze v novej verzii OS problem nebude
     
    Naposledy upraveno: 3/6/16
  5. Mám avast, protože jsem někde chytnul nějaký vir a byl třeba. Avast jsem smazal, vypnul a nejde to. Přeinstaloval jsem flash player+ Javu... Nejde mi to, zároveň mi v prohlížečích nejde další prohlížečová hra, co hraju a je se tam třeba dostat přes kliknutí na "tlačítko". Když dám pryč Avast, nic to nemění, zároveň jsem v prohlížeči dal výjimky na stránky do a nic, takže jsem fakt bezradný a docela nakrnutý, že s zařízením od Applu jsou potíže. Iphone je skvělej, počítače mě už zase tolik nenadchly.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Džusová-víla

    podľa mňa problém je v nejakom programe, alebo prehliadači, ktorý ti jednoducho bráni spustiť niektoré veci. Mám niekoľko rokov Mac počítace a iOS telefény a nemôžem povedať jedno krivé slovo na ne.

    Ok skús toto

    1. Apple menu > Systémové nastavenia
    a dole niekde by si mal mať Flash. Otvor to, preklikni sa na Updates a dole by si mal mať tlačítko "Check now". To ti skontroluje či tvoj flash je najnovšia verzia
    Screen Shot 2016-06-08 at 9.35.02 AM.png


    2. Skús si stiahnuť Operu

    2. Ešte môžeš skúsiť reštartovať počítač, zapnúť ho znovu, vypnúť všetky nepotrebné programy a aplikácie, ktoré ti bežia v pozadí a skúsiť na rôznych prehliadačoch či ti to nespustí.

    3. Posledná vec, ktorú by som ja vyskúšal by bola popozerať uja google, či niekto už nemal podobný problém a nenašiel riešenie, v krajom prípadne by som reinštaloval Mac.
     
  7. Stáhnul jsem si 4 další prohlížeče a nic ot nezměnilo, Flash mám nejnovější verzi. Asi jsem někde chtynul nějakej vir nebo netuším, o co může jít. Protože nějak nic nepomáhá.
     
  8. Jack.K

    Jack.K User

    Zkus se ještě podívat do nastavení sítě (nejčastěji protokol IPv4). Pokud jsi chytil nějaký ten malware (třeba jako DNS Unlocker) jak říkáš, tak není vyloučeno, že ti změnil DNS adresu a tím přesměroval komunikaci. Pak ti nemusí chodit některé stránky. Proto si zkontroluj to nastavení. Nejčastěji je tam získat IP adresu z DHCP automaticky. Pokud je tam něco jiného, tak si ověř, zda to souhlasí s tvým připojením od poskytovatele.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.