Problém se spuštěním klineta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -ThorCZ-, 11/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    [​IMG] 53771906
    server:CZ 1
    11.10. 2014
    Zdravím, mám problém se spuštěním herního klienta (nedokážu se nalogovat do hry). Začalo mi to blbnout když se před nějakou dobou nešlo vůbec nalogovat do hry a všichni s tím měli problémy, potom co už jste to opravili a jiným uživatelům už hra šla, mně stalé nejde. Všechny rady co jste popsali jako vymazat cache vycleanovat si PC nepomohli. Už jsem tak trochu přišel na důvod problému, ale chci to mít raději potvrzené. Mám doma jeden počítač a jeden notebook, ani na jednom se mi nechce DO spustit. Zkoušel jsem hrát DO u kamaráda a tam to jde zcela dobře. Chtěl bych tedy vědět jestli to bude IP ban, nebo jestli bude problém někde jinde. Vůbec netuším za co jsem ho mohl dostat a případně nějaké rady k tomu jak tenhle problém vyřešit. Docela mě mrzí že mi to nejde, protože jsem tam měl premko. Doufám že se to rychle vyřeší a předem děkuji za jakékoli rady.

    PS: na účet se mohu připojit, ale nespustí se mi hra přes clienta.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. Belgam

    Belgam Guest

    Kdyz ti nejde spustit hra doma, tak nejdriv otestuj sve pripojeni a aktualizace. Pak muzes resit zda je problem u BP.
    Ale zrejme je u Tebe.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    všechny FAQ- co dělat když mi nejde hra, to jsem zkusil a ani jedno z toho nezabralo. Bohužel ani změna nastavení firewallu nepomohla Jinak výpis trasování a ping test jsem odeslal do sekce Problémy se spojením- výsledky testů. Zaslechl jsem že změna IP adresy, pokud se teda jedná o IP ban (nejspíše ano) by mohla pomoci. Vše mám aktualizované a v pořádku.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Jaky IP ban? Pokud se prihlasis na ucet a neprihlasis se na herni mapu, tak muze byt problem v pripojeni, v PC atd.
    IP ban je uplne neco jineho. Ale jak to vysvetlit hraci ,ktery ani nic nenapsal. Treba hrajes jeste na 486. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    takže poradítem mi co dělat? mám napsat na podporu? všechny testy a aktualizace jsem udělal, vycleanoval jsem PC přes CCleaner cache jsem vymazal atd., připojení mám dobré, ale prostě nic z toho nejde. Nejde to od doby co nešel ten klient předtím to šlo uplně v pohodě.
     
  7. Pořád nechápu jednu věc jestli můžeš kliknout na zelené tlačítko "START" nebo ne
     
  8. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    no nemohu, protože v nastavení mám automatické spuštení hry, které jsem si tam dříve nastavil. Ale je to jako kdybych kliknul na start a furt mi tam jezdí ty kostičky (signalizace načítání) a prostě pořád dokola
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    -ThorCZ- zkoušel jsi na svých pc jiný prohlížeč? A jak douho vlastně čekáš u toho připojování než okno zavřeš..10 minut , 20 ? nebo to hned po pár vteřinách vypínáš
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Co vice dodat?

    Ucet je v poradku a nejspis nemas aktualizace nebo spatne pripojeni. 5 vterin a byl jsem na mape.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Otázka v jaké je autor síti.Máte domácí nebo veřejnou ?
     
  12. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    belgame ale to jsem teď byl u kámoše se svým noťasem a tam mi to šlo, ale na mé wifi to prostě nejde ://, jinak wifi máme domácí, zkouším to i na pevném a ani jedno z toho nejde
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
  13. Belgam

    Belgam Guest

    Tak se obrat na sveho poskytovatele internetu nebo se koukni zda to nemas mezi blokovanymi. IP ban to ze strany BP urcite neni.
    Muze ti to blokovat i antivirus.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    Naposledy upraveno moderátorem: 12/10/14
  15. Belgam

    Belgam Guest

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Blokovane to muzes mit i u poskytovatele (viz porty)
     
  17. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    výsledek ping testu na frankfurt nemám ani mi to nejde píše to:
    Packet loss test error
    Couldn´t connect to the test server. A firewall could be blocking the connection or the server might be having some issues. Please try again later.
    výsledek speed testu na frankfurt http://www.speedtest.net/my-result/3827081229
     
  18. takže to podle mě opravdu vypadá na blokované porty u poskytovatele
    BTW: Porty nutné pro fungování DO : 8080
    843
    22222 -> to je jen pro chat
     
    -ThorCZ- tohle ocenil(a).
  19. -ThorCZ-

    -ThorCZ- User

    a co mám teda udělat proto abych to znovu spustil když to teda možná jsou ty porty? mám napsat svému poskytovateli internetu? :D
    fakt je mi docela trapné že tomu nerozumím..
     
  20. Neboj ono tomu spousta lidí nerozumí můžeš to zkusit povolit u tebe , ale pochybuju že to pomůže. Kdyžtak jestli o to stojíš tak bych se domluvil na skypu či FB protože tady bych to zaspamoval a bylo by to nadlouho.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.