Problém se surovinami

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Poldi-ČR-, 13/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevím kam to zařadit , tak vytvážím.

    Mám problém na účtě který už přetrvává pžibližně 14 dní, nejdou mi prodat žádné suroviny , když je chci prodat objeví se zpátky.. , mám v lodi 7500 sepromu a nejdou mi nikam vložit ani do laseru , ani do raket ani do štítů , prostě s němi nehnu , a ani s jinými kameny do upgradů. Prostě vše zmražené. Psal jsem i na podporu ta mi řekla že to předala vyvojářovi že má prostě čekat , už čekam dlouho a pořád nic, nemáte někdo s tímhle zkušenost? Díky bratři :)
     
  2. Zkousel ses podivat do hangaru a prodat je tam?
     
  3. V hangáru to prodat nejde , a v hangáru mi to i ukazuje zase jiný počet než mám v lodi
     
  4. V tom budou hrat zas roli asi nejaky ty neviditelny suroviny. Myslim, ze drive se to dalo resit tak, ze sis nasel inventar, tam na ty suroviny parkrat kliknul, prelogoval a prodal. Blby je ze seprom nejde prodat a jestli s tim opravdu nemuzes nic delat, tak to bude muset opravit nekdo povereny. :D
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    O tomto probleme sa vie, niektore ucty maju zaseknute suroviny a neda sa s tym nic robit, ani ja tie suorviny neviem vytiahnut z lodi, uz som to skusal na inom ucte...

    Chyba je hlasena uz dlhsie a vyriesit to moze len BP.

    Jedine co mozem dovtedy poradit je nasadit si cpu na upgrade generatorov a na upgrade zbrani, aspon budete mat seprom a promerko.
     
  6. tohle jsem jednou mel ale je to uz davno ale vzdy jsem se musel odlogovaT A ZAS NALOGOVAT TO MI POMOHLO ALE TY TO BUDES MIT ASI HORSI
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -Poldi-ČR- daj ID to aspoň dopíšem do systému či to neurýchli opravu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.