Problém se změnou Emailu...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »•goodbye•«, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Abych to napsal co nejkratším způsobem:
    Nevím jak a nevím kdo, ale někdo se mi prostě dostal do mého DO účtu.
    A já potřebuji změnit svůj email na jiný a heslo taky na jiné, ale má to háček.
    Je tu ten hloupý nový systém, kde potřebujete potvrdit link na svém starém emailu, když provádíte změnu hesla nebo emailu apod.
    Problém je v tom, že do svého emailu co mám na seznam.cz se nemohu dostat, protože mi to stále píše špatné heslo, tak sem se pokoušel dát obnovu hesla, ale vyžaduje to po mne kontrolní otázku, kterou jsem tam dal před X lety a už na ni prostě neumím odpovědět. Zkrátka dal sem tam nějakou ptákovinu no. Ale dobře tak sem si řekl že hold mi nezbejvá nic jiného než se obrátit na podporu hry. Tak jsem tedy napsal TICKET s tím co mám tedy za problém a oni mi na to napsaly E-mail:
    Nejde to, (Zkrácená verze)
    S pozdravem,
    Zdenek

    --
    Bigpoint podpora

    A hned na to mi přišel další email:
    Dobrý den,
    tento ticket byl uzavren.

    Tak jako co je tohle za způsoby ?!
    Hraji to už od začátku roku 2010, dal sem do toho spoustu snahy, volného času i nějaký ten peníz a oni ani neprojeví ochotu nad hloupým e-mailem.
    No to se mi fakt jenom zdá !
    Proto se obracím sem na forum s prosbou o pomoc:
    Co mám tedy vlastně dělat. A popřípadě (Je-li vůbec něco takového) kontakt na někoho s vyššími pravomocemi.
    Zkrátka hledám někoho kdo mi tuhle situaci pomůže vyřešit.
    Děkuji vám že jste tento příspěvek bedlivě předčetli.
     
  2. Korben

    Korben User

    Aj keby si hru hral od jej začiatku a aj keby si do hry vložil celý majetok, tak ti email bez potvrdenia na starej adrese nikto nezmení a nieje to žiadny nový systém, ale zmena emailu vždy vyžadovala potvrdenie na starej emailovej adrese. Tak že jediný na koho môžeš nadávať , si ty sám a bohužiaľ alebo bohu vďaka, ti nikto email nezmení. Ak by toto bolo len tak možné, tak to by si hocikto mohol nárokovať aj na zmenu emailu môjho účtu.

    Tak že ešte raz. Nikto ti emailovú adresu bez potvrdenia nezmení.
     
  3. Korben

    Korben User

    »•goodbye•« Vulgárny post zmazaný a za to čo si napísal, si dáš pauzu aj od fóra a aj od hry.
    Ty si už dávno nemal hrať a nejaký botuser tu nebude robiť bordel. Tvoj post posuniem ďalej a vôbec sa nečuduj ak budú zablokované všetky tvoje účty.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Korben, nejak Ti ten zámok nefunguje :D
     
  5. Korben

    Korben User

    Zas sa mi tu niekto vlámal :D

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.