problém se změnou konfigurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $$$jelen$$$, 26/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čau
    chtěl bych se zeptat jestli se dá někde nastavit při jaké zkratce se změní konfigurace, problém je v tom že teď mi to funguje tak že když dvakrát kliknu nebo jednou dlouze tak se mi automaticky změní a to když před někym utíkám a pustim myš tak se mi automaticky přepne na pomalou konf. a jsem mrtvej.
     
  2. Korben

    Korben User

    Neviem kam klikáš, ale ak stlačíš na klávesnici C tak prepneš konfiguráciu.
     
  3. to ano ale já nechci aby se mi měnila vždykdyž dlouze podržim myš nebo když dvakrát kliknu. jestli se to nedá nějak zrušit (tento příkaz)
     
  4. Korben

    Korben User

    Nenastavil si si v nastaveniach klávesnicu konfigurácie na tlačítko myši ?
     
  5. ne nic jsem nenastavoval
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak si skontroluj v nastaveniach akú tam máš klávesu na zmenu konfigurácie.
     
  7. stále jenom<c> ale mění se i když kliknu 2x nebo jednou dlouze
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    A na co vlastně klikáš? Do prostoru nebo na kolečko konfigurace v tabulce?
    Protože dvojtým kliknutím někoho zamíříš (pokud to máš zaplé) a dlouhým kliknutím letíš a pravým tlačítkem myší to taky nejde.

    Takže nedokážu si vůbec představit jak ti to funguje :)
     
  9. Skus datv nastaveniach policko klavesnice a potom dole je restartovat to daj a malo by to ist ;)
     
  10. ohh super dik. sice to bylo tim že jsem měl nějak(netušim jak) v počítači nastavený že tlačítko <c> je to stejný jako dvojklik takže jen změnit tlačítko ale dik. :D
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.