Problém se zvukem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Waitgen, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Waitgen

    Waitgen User

    Mám takový problém se zvukem, když se připojím na mapu a mám vedle zaplou nějákou hudbu (youtube ale i normálně na přehrávači) začne se mi to rušit a sluchátka převážně hučí - začlo to teprve od včerejška. Čím to asi bude ?

    Jawa na Version 7 Update 60

    Adobe Flash player verze 14.0.0.125
     
    Naposledy upraveno: 3/7/14
  2. Waitgen možno si si nechtiac nahodou zapol hudbu DO skus si to povypinat :)
     
  3. Waitgen

    Waitgen User

    Nn tu jsem zkoušel vypnout úplně, ale teď jsem zjistil že když mám jenom zaplou tu hru ale jsem na jiné stránce tak mi to neblbne ale jakmile se přepnu přimo na hru tak to začne blbnout
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Já bych to řešila jako vždy vypnutím a zapnutím ( doporučuju- je to dobrý způsob řešení technického problému jakéhokoli domácího spotřebiče, ale nezaručuju kvalitní výsledek :D) PC, popřípadě vypojením a následném zapojení sluchátek.

    Třeba opravdu není chyba v PC ani u DO ale jen ti blbnou sluchátka. Zkoušel jsi jiný?
     
  5. Waitgen

    Waitgen User

    Divný, sice jsem to restartoval už na začátku ale teprve až druhý restart tomu pomohl. Díky všem za pomoc problém je vyřešen :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Odnaučte sa mazať témy ! Táto téma môže pomôcť inému hráčovi s podobným problémom.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.