Problém so spojením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Λидkiи†SVK†Øƒ, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte mam problém so spojením. Keď dám START tak sa mi otvori okno a nahrá sa mi hra, lenže potom sa mi tam objaví okno kde je napísané vytvarasa sa spojenie a pod tím sú zelene políčka ktoré stále chodia donekonečna a pod tým je prosím čakať. Takto sa to donekonečna načítava. Čo mám s tím robiť? Prosím poradte mi.
     
  2. Toto som uz skusal flas player je v pohode a java tiez.
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Korben

    Korben User

  5. Zkus promazat cache a FP, správně jej nastavit (viz. ZDE), resetovat okno, jestli ani to nepomůže zkus ještě vypnout firewall
     
  6. Korben

    Korben User

    †Λидkiи†SVK†Øƒ Znova oba testy urobená na zlý server. Testy sa robia na server Frankfurt. Inak skús resetnúť aj router.
     
  7. Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Nepíš tu prosím ťa multiposty.

    Úložisko FP máš nastavené?

    [​IMG]
     
  9. Korben

    Korben User

    Vlož mi sem tvoje ID
     
  10. Korben

    Korben User

    Vypadá to že niekde na trase bude chyba , urobil som aj trasovanie na tvoj server a vypadá to na nejaké problémy v sieti. Počítam že to bude mať niečo spoločné s počasím a s tým vzniknutými problémami.

    Skúsil som ísť cez svoj účet a bez problémov som sa nalogoval. Asi budeš musieť vydržať do rána.
     
  11. Teraz som to skúšal a nejde to. Skúsim ešte neskôr.
     
  12. Korben

    Korben User

    †Λидkiи†SVK†Øƒ Zajtra si napíš na podporu hry a požiadaj o predanie tvojho účtu na kontrolu. Vypadá že tam bude asi iný tip chyby.
     
  13. Dobre.

    -----------

    Už mi to ide. Stačilo nastaviť ESET. :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.