Problem so surovinami

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem EFERIX, 9/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. EFERIX

    EFERIX User

    Zdravim vas, chcel by som sa opytat na problem s posielanim surovin, nezalezi na mnozstve a druhu suroviny, ktoru si poslem do lode, stale mi to posle seprom, viete poradit co s tym? Dakujem
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Stále si zadávaš seprom :) a ani o tom nemusíš vedieť :D
     
  3. EFERIX

    EFERIX User

    :) heh nie, v tom problem nie je :D
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Nevim,ale melo by ti to jit normalne,otazka je zda kdyz posilas jinou rudu. Zda spravne klikas do okenka na tuto rudu.
     
  5. EFERIX

    EFERIX User

    posielam inu, uz mi to tak robi par dni, poslal som teraz 1000 promerka, uvidime, co to spravi
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Nemáš v lodi nejaké CPU na posílání suriovin?
    Pokud ano, tak ho vyndej z lodi.
     
  7. EFE, kamaráde, zkoušel jsi proměnit vodu ve víno? To bych pak věděl co to je:D. Ty cpu mě taky napadly, i automatická úprava surovin z premka, ale to by sempr měnit nemělo.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Myslim ze autor uz se neozve.
     
  9. jestli si poslal šutry, bude tak za 6-8 hodin, jinak hraje večer a v noci.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/14
  10. EFERIX

    EFERIX User

    hej vodu vo vino :D no, poslal som a prislo to spravne, tak hadam to bola len trojdnova zalezitost, mozete to uzavriet ci zmazat :) cpu ani podobne veci to urcite neboli, kedze to nemam :) neviem, ale ide to uz fajn
     
  11. Logan

    Logan User

    EFERIX temy sa na fore nemazu a uz vobec nie tie kde prispieval moderator ci administrator.

    Temy sa len uzatvaraju.

    Zodpovedane a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.