problem Tech factor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆HU☆RY☆☞, 26/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte Nakupil som si tech factory opravovacie robotky 10x a pripisali mi len 8x ako dost ubohe a mam pocit ze to tak bolo aj pri mynulom nakupe poprosim prekontrolovat a doplnit alebo to musim cez podporu?
    6.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:15[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    [​IMG]
    26.02.2018 - 08:14[​IMG]Tech okamžite kúpiť
    moj
    ID 163323134 Globalna eropa 4
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlasím. Zrovna mi to nepríde kóšer, takéto okrádanie.
    Rozhodne by bolo lepšie, keby sa ku tomu vyjadril moderátor a poriešil to.

    P.S.: Skús počkať, hodinku dve, potom hocičo prikúp z obchodu a následne sa pozri; či Ti to
    už kompletne tých 10 kusov nenačíta. Pretože v poslednej dobe, je s tým dosť pálčivý problém.
    - Dúfajme, že to v skorej dobe poriešia; pretože toto mi už vôbec, nepríde ako normálne. :eek::rolleyes:
     
    ☜☆HU☆RY☆☞ tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Mal by si si trocha pouvažovať nad rozdielom okrádania a prípadnou chybou v programe. o_O
    Momentálne sú problémy s pripisovaním určitých predmetov. Buď sa predmet nepripíše vôbec, alebo sa objaví oneskorene. Tak že o nejakom okrádaní nemôže byť reč. Ak sa predmet nepripíše, treba napísať na podporu, ktorá problém nahlási.

    ☜☆HU☆RY☆☞, Ak nastane podobný problém, tak nesmieš hrať a ani ďalšie veci do techu nakupovať. Teraz keď si nakúpil ďalšie a aj si ich používal, už nikto nezistí či ti ich dalo, alebo nie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ok Dakujem pouzil som :/ ale daloby sa to skontrolovat len keby sa chcelo:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    ☜☆HU☆RY☆☞ Ako môžeš napísať, že by sa to dalo skontrolovať, len by sa muselo chcieť? Osobne som sa na to pozeral a keďže si hral, tak sa to zistiť nedá.

    viper63 tvoj nezmysel som zmazal. Zbytočné keci, čo ničomu nepomôžu, tu nepotrebujeme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Arya

    Arya User

    ☜☆HU☆RY☆☞, kdyby ses s tím opět setkal, tak už budeš vědět, že je potřeba problém nahlásit, nehrát a tech nepoužívat.

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.