Chyby Problém ve hře : UBA matchmaking bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Prypiαt, 5/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prypiαt

    Prypiαt User

    Zdravím, chtěl bych nahlásit bug ve hře(jestli tomu jde tak říkat) bug spočívá v
    tom že pokud chcete vyhrát UBA arénu tak si koupíte loď Bigboy a první konfiguraci
    loďě necháte prázdnou a druhou plně vybavíte těma nejlepšíma věcma co máte
    takzvaně FE vyzbrojíte pak když pujdete do hry dáte si první(prázdnou) konfiguraci
    a dáte hledat hráče v UBA dá vám to nějakého hráče který také není plně vybaven
    pak když jste v UBA si přehodíte konfiguraci na tu druhou(FE) a samozdřejmě ten
    druhý hráč je v nevyhodě protože je to nevyrovnaný zápas v UBA tak vyhráváte více
    než obvykle protože tento bug samozdřejmě ovlivňuje matchmaking
    video kde se ukazuje podrobnější návod :

    Toto jsem napsal na podporu a řekli mi že to mám napsat na fórum tak tady to máte
     
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    Táto chyba je tu dlho a stále častejším javom je, že stretneš ako protivníka rovnakého špekulanta :-D Počkáme si na vyjadrenie niekoho z vyšších.
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Už teraz mám spísane niekoľko podobných bugov, ktoré znepríjemňujú život hráčom v UBA a pod. Určite to je potrebné riešiť, tvoje video si prepožičiam do zoznamu, a budem sa snažiť aby BP s tým konečne niečo robilo.
     
  4. presne podla mna to je tiez vsetko podvod - vlastne cely dark orbit by sa mal volat najlepsi bug vyhrava
     
  5. Malcolm

    Malcolm Guest

    mám pocit že hráči čo tento bug zneužívajú budú nejako potrestaný
     
  6. Sentiero

    Sentiero User

    Jde o to, jestli je to opravdu bug. Ačkoliv se mi tohle vůbec nelíbí, neřekla bych, že se jedná o bug, ale spíše o to, že hráči zneužívají špatného nastavení UBA, bohužel...Je to podobná situace jako nastala tehdy v lowce, kdy hráči stříleli falcona a přišli si tím na tisíce U. Tam se jednalo taky o to, že lowka byla špatně nastavená a hráč se sám dostal k falconovi i několikrát do hodiny. Lowka se upravila a nikdo potrestaný nebyl...Podobný případ je i teď UBA.

    Kdyby to BP chtěl řešit, tak to řeší minimálně tak, že nebude pořádat žádné sezony a rozdávat odměny. Sezony ale probíhají dál, takže co si budeme povídat, jestli se to bude řešit, tak to hned tak nebude a mezitím si hráči přijdou na slušné odměny.
     
  7. Malcolm

    Malcolm Guest

    Dovolím si opponovať nakoľko prevažná väčšina hráčov dostala trest v podobe banu na ACC v trvaní od7 do 30 dní podľa závažnosti previnenia. zlé nastavenie= chyba= bug. Majú to rozbité a vedia o tom. Nám ostáva len čakať čo s tým urobia.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Tvrdíš, že tehdy za lowku dostali hráči ban? Pokud ano, tak to musela být jen kapka v moři, na mapách to teda nešlo poznat. Vždyť by museli zabanovat půlku servru, protože každý druhý takto lítal. A ty miliony U, na který si tímto přišli s těmi se stalo co?

    Každopádně pokud o tomto aktuálním problému vědí, tak my můžeme jen doufat, že budou mít snahu, to co nejdřív upravit.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ja poupravim kolegu. Bany v Lowke boli, ale az v tej novej upravenej. Hraci aj nadalej po uprave zneuzili falcona a tam lietali tresty. V starej lowke bany neboli, tam sa len mapa upravila.

    Sentiero Tento problem v UBA + dalsie bugy sme hlasili pred rokom, takze BP malo dost casu to vyriesit....
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.