Problem ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Karlosray, 10/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Karlosray

    Karlosray User

    zdravim mam menší problem ve hře když zadam refarkci ,montáž , kontakty nebo ty cile tak se mi akorat ukaže černa tabulka , včera mi to nedelalo dnes už jo ,ma stimto taky nekdo problem , vždy se neco stane když přidaj do hry zase nejakou tu p*** místo aby tu neco ve hře zpravily
     
  2. Recyklator

    Recyklator User

    Zdravím, chci také přispět ohledně problémů ve hře a nechci zakládat další vlákno, nejde si mi nalogovat na mapu x-1, zkoušel jsem skok na x-1, jump cpu, port z x-2 na x-1, nic, nové spojení, sekne se to při skoku buď v portu nebo skokem, není možné se na tu mapu dostat, kupoval jsem včera 50% BZ & Čest že budu dělat brány, celý den se nemohu dostat na x-1, žádám proto okamžitou opravu/kompezaci za vyhozené peníze do vzduchu..... Ostatní mapy, sice s lagama, fungují, porty, skoky, vše.....
     
  3. -zafir-

    -zafir- User

    zdravim , ID169620526, z tej novej brany eternal mam mat 1000 bajtov pozostatku a vobec mi ho nepripisalo po tych vasich poruchach co tu boli vcera a dnes
     
  4. Zdravím,[​IMG]4045517,server GE1, stejný problém nepřipsalo mi to 500 a 2488 bajtový pozůstatek. Nejsem jediný, takže řešení snad až v úterý.
     
  5. josef402

    josef402 User

    ja nemam ani jeden kus pozustatku brana mi nic nedala a to sem ju delal celej den dnes
     
  6. KennyTL

    KennyTL User

    Musíš rupnout 2x pak ti to hodí bajty. Kolik záleží podle toho do jaký vlny jsi se dostal.
     
  7. storm128

    storm128 User

    ale preco to nepripocitava do cielov tie bajty
     
  8. josef402

    josef402 User

    jo as rupnu to jo ale v ukolu mam furt O z 15000 POZUSTATEK:mad:
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= User

    S připisováním bajtů byla chyba, která je zmíněna zde: Synchronizace Eternal Gate. Ohledně akce tu máme tuto diskuzi: Diskusia: Brána Eternal.

    Co se týče oken montáže a cílů, mně pomohlo změnit prohlížeč a promazat cache a cookies. Nejspíše to nějak souvisí s vytížením serverů, v noci když už je hráčů minimum okna fungují normálně.
     
  10. Forkys

    Forkys User

    Autor se již více neozval, uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.