Problém z hrou?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DudyssORIGINAL, 17/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, chcel by som sa vás opýtať či by ste mi nevedeli nejako pomôcť ohľadom môjho problému. PC som aj resetoval, aj čistil z AVG, Ccleaner.... Začalo sa to tím že v hre mi prestával fungovať zvuk, potom išiel, potom laggy, potom sa mi nechcela načítať mapa, potom mapa išla ale bola načítaná len na 75% a teraz keď zapnem hru tak sa to načíta viete ako to myslím. Dole píše nahrávanie a potom štart no a u mna stále píše len nahrávanie a je to úplne nahrané na 100% ale nie a nie žeby naskočilo štart... Neviem ako môj problém vyriešiť. Skúšal som mnoho možností a INTERNET mám dobrý 26Mbit/s. Skúšal som iba wifi a káblovku ani jedno problém neviriešilo. Prosím o pomoc. :)
     
  2. Menil jsi i prohlizec?
     
  3. Lagy budou pravděpodobně kvůli BP, né na tvojí straně. :)
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    peza50 a Skate tohle ocenili.
  5. ID: 167757053
    server: GE3
    PC: intel coire I5 4690, ZOTAC gtx 960 4GB, 16GB RAM, Win. 10
    Hrajem v meste.
    ping 14ms, stahovanie 66.53Mbps, upload 6.80Mbps
    Flash player najnovšia verzia
    Java tak isto
     
  6. Už mi to ide. Nič som neurobil.
     
  7. Skate

    Skate User

    Paci sa mi ,ze Jessie S-Moderator napisal chyba moze byt aj serveru.
    Nie vzdy to musi byt chyba pocitaca hraca.:)
     
  8. Korben

    Korben User

    Skate, To nemusí znamenať chybu v serverovni BP. Stačí preťaženie toku dát v internetovej sieti a problém je na svete. Keď mi nesvieti žiarovka, tak nevolám do elektrárne, ale začínam od žiarovky. Tak že základ je údržba PC a keď sa už chyba hlási, tak treba porobiť testy, pri ktorých je jednoduchšia identifikácia problému. :)
     
    Skate a Minerva tohle ocenili.
  9. Skate

    Skate User

    • Ano Korben to je pravda v prvom rade treba skontrolovat ci nieje chyba u nas.
    • Vela hracov podla mojho nazoru su zrejme pocitacovo dobre gramotni urcite sa tu najdu aj hraci co maju aj IT Vysku.Vlozenie testov je potrebne pri ohlasovani chyb.
    • Skontrolovat si Hardware,Softwer,Internet..len ked to ohlasi viacero hracov naraz ci zo Slovenska a Ceska napr. od roznych sprostretkovatelov Internetu tak ta chyba naozaj moze byt niekedy aj u BP.Samozrejme ze pisat ze za chyby moze len BP nieje spravne.Ta moznost tu ale predsa je lebo nic nefunguje perfekne.Vacsinou je ta chyba u hraca ktora sa po radach tu na fore vyriesi.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Lagy na GE1 se na foru nevyřeší, tady se píšou všemožné věci o tom, že to má být opraveno. Bohužel není. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

    Sprostredkovateľ internetu, ti umožní pripojenie do siete, no to ti nezaručí, že sa všetky dáta dostanú do cieľa, tak že ani v tomto prípade nemusí byť chyba u BP. Ak niektorým hráčom hra seká a niektorým nie, tak to je najskôr problém s tokom dát v internetovej sieti.
    A práve preto je najrozumnejšie pri hlásení problému, porobiť všetky testy.

    NicoGamingCZ, Lagy sa síce na fóre nevyriešia, ale práve ich správne hlásenie môže napomôcť k ich vyriešeniu.
     
    Little_Tali a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ja bych jen vytahla sve stare zname a velice oblibene tema..
    FAQ - Trasování spojení a odezvy

    hodne lidi pochopilo, ze fakt muze bejt chyba jinde :) I ja s tim pokazde zenu svyho ISP, co mi tvrdi, ze mam restartovat modem :D
     
  13. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Už asi 20x to je hlásene problémy na GE1 a pod.

    Najnovšia informácia a rada je hrať na inom prehlaidači ako Firefox, mnohý podotkli, že to môže byť prehliadačom a zmena im pomohla
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.