Chyby Problém z inventarom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lokolko, 16/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lokolko

    Lokolko User

    V inventari mám nejaké delá a generátory v aukcii som si vydražil loď no ale v hangari keď i chcem dať na loď tie veci proste ich tam neukazuje jed si dám inv dom max veľkosti je tam všetko ale v hangari nieje nič nemôžem si nič dať na loď lebo mi ukazuje prázdny inv.
     
  2. svi1

    svi1 User

    Pravděpodobně je máš v jiné lodi. Doporučím projít všechny lodě. Všude, pomocí ozubeného kolečka, vyndat vybavu z obou konfigurací a poté ji dát do lodě, do které potřebuješ.
     
    Jessie a Lokolko tohle ocenili.
  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Lokolko a nemáš je třeba na jiné lodi? možná sis je dal na jinou lod a zapoměl to přehodit.

    svi1 možná právě začal hrát a neví že na každou lod musí mít vlastní vybabeví :)

    prosím nepísať 2 príspevky pod seba, ale používat tlačítko edit. ďakujem Jessie
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/16
    Jessie a Lokolko tohle ocenili.
  4. svi1

    svi1 User

    Lokolko tohle ocenil(a).
  5. Lokolko

    Lokolko User

    Svi1
    Mál som ich na inej lodí ďakujem za radu
     
  6. svi1

    svi1 User

    Lokolko není zač. Pro každou loď potřebuješ vlastní vybavení. Projdi si ty odkazy co jsem Ti dal. Je tam hodně užitečných rad pro začátečníky i pokročilé :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ďakujem pilotom vyššie, ktorý boli ochotný a poradili hráčovy, vás tu mať je radosť :)

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.