Problém z portovaním, strielaním...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem hummel, 25/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hummel

    hummel User

    Spozoroval som problém pri portovaní z mapy 5-2 na 5-3, začne ma portovať ale nehodí ma na druhú stranu. Zostal som teda stáť na porte a o chvíľu tam prišiel hráč inej firmy. Začal som teda do neho strielať ale dmg mu nenaskakoval, on začal strialať do mňa ale mne dmg išiel. Nemohol som ani odísť na základňu lebo ma po celú dobu triafal. Pukol som. Opravil som sa a šiel na späť. Na ostatných mapách mi všetko išlo normálne a keď som tam znova prišiel tak to znova nešlo. Bolo tam už viacej nepriateľských hráčov ktorým samozrejme dmg nenaskakoval. Som hráčom firmy mmo a vždy keď tam prišiel hráč z eic tak sme mu vôbec neuberali ale oni nám hej. Potom oni do seba navzájom vystrelili a vôbec si neubrali no a nakoniec tam prišiel ešte aj za vru a tomu sme ako inak tiež neuberali.

    Prosím o preriešenie problému alebo keby ste už aspoň napísali či sa to vôbec rieši lebo akosi som nikde nevidel niečo také napísané.
     
  2. hummel

    hummel User

    kebiže to robí len mne tak ich spravím ale keď o to píše celý chat tak to je zbytočne lebo je jasné že to nieje chyba vo mne...
     
  3. Korben

    Korben User

    hummel ak v ďalšom tvojom poste neuvidím výsledky testov , tak obdržíš ban na fórum pre porušenie pravidiel fóra.
     
  4. no jo vobec nič nejede ani odhlasit a mne boostre dalej idu plynie čas a ako ich dostanem naspat aj zimne ulohy kvoli tomu nestihneme
     
  5. Nj, komu není rady, tomu není pomoci.. Dokud tu nebudou vloženy všechny testy, problém ani nikdo nebude předávat dál, když nebude ničím podloženo že se jedná o chybu, pokud vůbec jestli je to globální nebo individuální, bez faktů nejde nic řešit..
     
  6. jeden hrac co som snim na team speaku písal na podporu a že neico nahadzuju... na domovsku stranku
     
  7. Logan

    Logan User

    Tak ja nieco nahodim sem kedze nikto z Vas to sem nenapisal podla pravidiel, temu uzatvaram a pockajte si do ranneho restartu ci sa problem nevyriesi potom.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.