problém z prihlásením

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Optimus236-LOVEC, 26/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý,
    mám taký problém ... naposledy som išiel na Test server a vyhodilo ma to na úvodné meno.
    Odvtedy keď dám prihlásiť tak to iba "relogne" a ani ma neprihlási.
    Dá sa s tím niečo urobiť ?

    Už som kontaktoval .. ale ten e-mail je nefunkčný .. takže mám pop účte ?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ako píše TRIXT vyššie, musíš to presnejšie objasniť.

    Aký email je nefunkčný? Ten na ktorom máš svoj účet?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No ak tvoj email, na ktorom máš herný účet je nefunčkný alebo nemáš k nemu prístup, tak ti nemáme ako bohužiaľ pomôcť. Ak kontaktuješ podporu ohľadom účtu je potrebné kontaktovať stále emailom ktorý patrí k účtu kvôli bezpečnosti.
     
  5. v skratke .. mam po ucte ?
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No trebalo riešiť problém s emailom čo najskôr ešte keď si k nemu mal prístup.

    Teraz ti len odporúčam skontaktovať podporu tvojho emaileho dodávateľa a spýtať sa ako by ti vrátili prístup ak nemáš údaje.

    Ak email neexistuje už, skús ho založiť znovu teoretický by to malo fungovať ale neskúšal som, len teória.

    v skratke máš po účte ak nemáš od neho email.

    ale odporúčam poskúšať ako sa dostať na email zase, ja mam napr na svojich emailoch pridané telefonné číslo ak by som údaje stratil alebo zabudol.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC Dojdem do banky, chcem vybrat nieco zo svojho uctu a nemam obciansky preukaz. Co myslis? Kam ta asi v tej banke poslu?

    Email je to najzakladnejsie, ak ho nemas, nemas ako kontaktovat podporu. Cez cudzie maily sa s tebou nikto bavit nebude kedze by sa to dalo lahko zneuzit. Ries si to na podpore daneho mailu.
     
  8. svi1

    svi1 User

    Mají možnost si od klienta vyžádat další dva platné doklady totožnosti, které obsahují fotografie klienta a ty ověří s fotografií z OP, kterou, pokud klient souhlasil, mají oskenovanou a v systému. Dále pokud se podepíše dle podpisového vzoru, není problém vydat peníze. A já jsem dělal ještě pár kontrol navíc, jako zda si pamatuje komunikační heslo a pak jsem chtěl navíc i něco z historie, co mohl vědět klient. (Sice jsem změnil obor a nepracuji již v bance, ale je to teprve měsíc a nepředpokládám, že by to měnili. Funguje to tak léta)
    Takže to není úplně šťastný příklad |Oromë| . Tohle se totiž dá vyřešit.

    A přitom by stačilo při zřizování herního účtu mít možnost kontrolních otázek, záložního e-mailu atp.
    Ano, dá se namítnout, že pokud zapoměl, nepoužíval nebo "přišel" o e-mail, tak pradvěpodobně zapomene odpovědi, zapomene nebo ztratí záložní e-mail atp. Jistě, pravda, ale alespoň by to nestálo pouze na jedné věci (e-mail), ale na několika. A je jednodušší, dle mého názoru, když mám možnost si vybrat z několika bezpečnostních prvků.
    Ale rozumím tomu, že by to bylo zbytečně složité a svoje e-maily by si měli hráči pamatovat. O tom žádná.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
  9. Korben

    Korben User

    Tu sa jedná o hru, nie o účty v banke a podobne. Je to úplne jednoduché, stačí si jeden email udržiavať v chode a nič sa nemôže stať. Lenže, kopec hráčov robí blbosti, vytvárajú si milión emailov, kopec účtov a potom nevedia kde je sever. Každý hráč si je za svoj účet zodpovedný sám. Ak sa niekto zabudol na tesťaku a nemá možnosť napísať z autorizovaného emailu, tak musí počkať, kým spustia znova tesťák, aby mohol skočiť na svoj účet. Toto je následok lenivosti niktorých hráčov, lebo všetko musia robiť rýchlo a bez uváženia. Namiesto prelogovania sa na svoj server, jednoducho vypnú hru na tesťaku.

    Samozrejme že chyba sa môže stať, no na riešenie problému stačí mať aktívny svoj email.
     
  10. Cez bigpoynt som sa tam dostal .. ďakujem za rady môžete uzavrieť :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Optimus236-LOVEC, Ak bol tvoj email zrušený, tak sa pokús vytvoriť rovnaký email.
     
  12. skúšal som .. napíše, že existuje .. ale keď dám prihlásiť tak napíše, že bol zrušený
     
  13. Korben

    Korben User

    Skus ho vytvoriť znova. Neprihlasuj, vytvor nový email, ktorý bude mať rovnaký názov.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    svi1 Vazne tu budeme riesit toto? Bolo to myslene len ako obycajny priklad toho, ze ak clovek nema zakladny identifikacny prvok, potom nastavaju problemy. Samozrejme, v banke sa da vselico riesit a overit.... ale rozoberat to tu je trochu odveci, netreba hned vsetko brat doslova a vazne.

    Spet k teme, autor dostal navody ako by teoreticky mohol vyriesit problem. Bud teda skusit zalozit mail s rovnakym menom alebo si od podpory mailu vyziadat reaktivaciu mailovej adresy.

    Optimus236-LOVEC Aj ked si sa tam dostal cez portal, mal by si ten mail riesit. Nikdy nevies kedy budes mat problem s uctom a potom budes mat zase problem pri komunikacii s podporou. kontaktoval si aj podporu mailu? Oni ti totiz mozu realne pomoct ak email este existuje.
     
  15. e-mail už neexistuje
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Optimus236-LOVEC A teda s podporou mailu si komunikoval? Pretoze realne oni su jediny kto ti moze pomoct.
     
  17. Nedá sa už vrátiť naspäť e-mail
     
  18. svi1

    svi1 User

    |Oromë| - Omlouvám se, že jsem zůstal nepochopen. Tím jsem chtěl pouze poukázat na to, že pokud by byla vůle, šlo by nastavit řešení i jinak než jen spoléhat na e-mail.
    Kdo jiný než vy, moderátoři a administrátoři, ví nelépe, kolikrát zde padl dotaz na to, jak řešit situaci hráče, který zapoměl e-mail. Nic jiného jsem tím nemyslel. A to poukázání na to, že příklad z banky je nešťstně zvolen, holt vím, že tam to jde. Proto jsem do toho zašťoural. Nebudu to tedy žádné příměry, které zde padnou brát doslova a vážně.
    Ano, nemám do toho co kecat. Chápu. A chápu, že každý si má pamatovat a udržovat ten jediný možný bezpečnostní prvek.
    Omlouvám se a přeji pohodovou hru :)
    Optimus236-LOVEC vždyť ti to už Korben psal. Vytvoř e-mail znova a nebo počkej až bude test server opět otevřen a máš účet zpět.
     
  19. už som písal, že som sa tam dostal cez bigpoynt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.