Problém z prihlásenim

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem §*§s.n.i.p.e.r.§*§, 15/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, mam problém z prihlásením na hlavnej stránke, keď zadám údaje a dám prihlásiť tak si nič nestane len sa znova načíta stránka. Skúšal som prehliadače CHROME, OPERA, MOZILA a nefungovalo to nikde. Skúšal som aj aktualizovať flash player a javu ale žiadny rozdiel.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Kubino

    Kubino Guest

    A nenapíše ti v linku náhodou nejaký error? Zadávaš správne údaje? Zabudnuté heslo si si skúšal poslať?

    Inak ID by sa zišlo pre kolegov.
     
  4. [​IMG]
    JAVA version 7 update 51
    OS WIN 8.1 64bit
    flash player 12,0,0,77
    prehliadace vsetky aktualizovane na poslednu verziu

    ked sa prihlasujem tak v linku je "cz1.darkorbit.bigpoint.com/index.ex?action=externalHome loginErroo=calmDown"
    udaje davam spravne, ked skusim dat zle tak my to hned napise
     
    Naposledy upraveno: 15/3/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

  6. a ako zistím svoje ID? Skusím teda napísať na podporu, či mi nedali ban aj keď neviem začo.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    ID by si mal mať poznamenané, ale zistíš ak si už niekedy na podporu písal, zo screenov alebo môžeš pri komunikácii miesto ID použiť svoje BIG číslo.
     
  8. :D a ked nemam poznacene svoje ID ani BIG a na podporu som este nepisal ?
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Tak potom neviem ako chceš dohľadať niečo o svojom účte keď nevieš ani údaje z neho.
     
  10. ja viem len prihlasovacie udaje, na podpore nestaci len MENO??
     
  11. SASFIRE

    SASFIRE User

    Ještě se muže podívat třeba na staré forum jestli si tam někdy nedával ID
     
  12. najhorsie je ze na fore som asi po roku a za ten cas som zabudol ako som sa volal, tak som si vytvoril novy ucet na fore. Hru som tiez nehral asi rok, pred dvoma dnami som to zapol a išlo to a zrazu to uz nejde

    Toto asi nikam nepovede, zatial dakujem
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Tak prepáč ale nemáme ti ako pomôcť ak nevieš údaje. Skús si napísať na tú podporu a daj im tam čo máš, t.j. presný nick aspoň a uvidíš.
     
  14. na podporu som pisal, a dozvedel som sa to co som uz vedel, cize nic.
    Ked tak mozte to LOCK
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Podľa linku čo si sem dal to vyzerá naozaj na ten ban, prečo ho ale máš to ti povie len podpora a ak nemáš údaje k účtu tak ani podpora, bohužiaľ.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.