Problém z účtom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem hummel, 11/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hummel

    hummel User

    Ahojte, píšem rovno k veci, v priebehu 8 dní sa mi niekto 2-krát dostal na účet :eek: a len tak si zalovil a pozbieral si pár kľúčov(tie kľúče mi nevadia). :mad::mad: Našťastie mi nič nepredal/a(len pre info som full) ani neresetoval PP. Myslím si že som mal v oboch prípadoch dobré heslá. Prví krát sa mi tam prihlásil/a 03.11.2014 - 00:08 no a druhý krát to bolo dnes o 11:16. Viem že o bezpečnosť svojho účtu si zodpovedám sám ale keď sa mi to teraz stalo 2-krát tak už o tom píšem.o_O

    (asi s tým nič nenarobíte ale aj tak)
    ID- 42203341
    server: Globálna Európa 3

    PS: Dá sa nejako zistiť že odkiaľ tam bola tá osoba prihlásená? cez IP alebo nejak tak? :rolleyes:
    Vykonal som zmeny hesla aj e-mailu.
     
  2. Korben

    Korben User

    hummel tohle ocenil(a).
  3. hummel

    hummel User

    ten odkaz poznám naspamäť no aj tak ti ďakujem
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Pokud znáš ten odkaz nazpaměť, tak nám vysvětli jak někdo na tom účtu může hrát? Nebo znáš jen ten odkaz, ale nevíš co je pod ním skryto a nečetl jsi dané téma?

    Nevěřím, že při dodržení všech pezp. zásad se ti tam někdo naboural.
     
  5. Skate

    Skate User

    Nenechal si si na niektorom web prehliadaci zapamatat prihlasenie? Toto moze byt pricina u viacerich aj ked si sem tam zahrate mimo domu..
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    hummel: Měl by jsi si změnit heslo od herního účtu, ale také od emailu. Nikdy nedávat možnost, aby si prohlížeč zapamatoval tvé heslo nebo zatrhnout v poště trvalé přihlášení. Také si dej pozor na to, kdo se ti dívá na prsty když se přihlašuješ. Hodně často je problém se sourozenci, kteří si také chtějí zahrát. ;)
     
  7. hummel

    hummel User

    Zafod tú tému som čítal a nie len raz
    Skate nikdy a nikde si nenechávam zapamätať prihlásenie už len z toho dôvodu že ak by som pol roka nepísal to heslo pri prihlasovaní je tu šanca že by som ho zabudol...
    TRIXT menil som si aj heslo od DO aj od mailu a aj celý mail som si zmenil... a za súrodencov by som dal aj ruku do ohňa :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Pozor aby si sa nepopálil ;)
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    hummel: Lidé jsou zvídaví. Nevím kolik roků je tvým sourozencům, ale rizikové období z tohoto pohledu a to zvláště u kluků je tak od 10 do 15 let. Někdy je to i horší. :) Heslo by jsi měl mít složené z velkých a malých písmen a z číslic, ale takové, aby jsi si ho zapamatoval a nemusel jsi si ho nikam zapisovat.
     
  10. hummel

    hummel User

    Korben :)
    TRIXT ja som najmladší a mám viac ako 15 :) a heslo mám vždy tak zložené... Ok nejdem to teraz už ďalej riešiť keďže ako som písal len si tá osoba zalovila a nič mi nepredal/a(naštastie). Môžte Lock.
     
  11. Korben

    Korben User

    OT zmazané

    hummel No veď práve, niekto si len zalietal. ;)

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.