problem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem buubaak, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. buubaak

    buubaak User

    ahoj všem,

    prosím o pomoc ve hře, nemohu používat chat, mam tam napsáno

    Systém: Authorization failed.

    dik za ochotu

    buubaak
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Proč mám tento ban ?
    Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.

    Má tento ban spojitost jen s DarkOrbitem ?
    Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.

    Mám ban na všechny účty ?
    Ano, ban je přidělen na IP adresu, z této IP adresy nemůžeš psát na žádném chatu společnosti BP.

    Kdy mi ban skončí ?
    Ban je permanentní, neruší se. Nevyřešíme ho ani na fóru ani na podpoře hry. Stejně tak se tento ban neprověřuje.

    Mohu ban nějak obejít ?
    Ano, změnu IP adresy u svého poskytovatele.

    Můžu dostat ban i na nové IP adrese ?
    Ano, pokud ban byl přidělen spravedlivě, nebo by jsi pravidla opět hrubě porušil.

    Co když jsem ban dostal neoprávněně ?
    Ban jsi nemusel dostat přímo ty, ale kdokoli, se stejnou IP adresou, řešením je změna IP adresy.

    Je možnost že jsem ban dostal neoprávněně ? Ano, je možné, že se stala chyba při konfiguraci chatu, můžeš zkusit počkat do nejbližšího restartu hry (pravidelný ranní restart), zda ban neskončí.
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Ahoj, práve som pozeral staré prípady na tieto problémy, tu je jeden pozri sa na neho: http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=49051
    pozri aj toto: http://cs.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=188114
    Podľa mňa to je druhom linku popísané
    Citujem "-ANDROMEDA-1984"---> "Ban na dobu neurčitou - Code 0"---> Ban je udělen za velmi hrubé porušení pravidel herního chatu.--->Ne, pravidla jsi mohl porušit u jakékoli hry společnosti BigPoint.->>>>Ban je na IP adresu.
     
  4. Ahoj mam dotaz a problem ked som chcela teraz napisat hracovi co sa vola : -*****- tak ste mi dali ban na chate mozem vediet akoje potom mozne ze sa tak hrac vola? a mozte mi zrusit ten ban.
     
  5. Earthquake

    Earthquake User

    Hráč nesmie mať meno ktoré by urážalo ostatných hráčov a nesmie obsahovať vulgarizmy, nadávky... A dostala si ban preto, pretože si napísala do chatu vulgarizmus. To je k tomu asi tak všetko musíš počkať dokiaľ ti ban nevyprchá/nevyprší. Väčšinou je to ban na 24 hodín.

    6. 12. 2013
    21:55
     
  6. Logan

    Logan User

    Nazov temy nevypoveda nic o jej obsahu:[​IMG]
    Jak správně přispívat na fórum

    2) Název

    Podstatná věc! Z názvu téma musí být již na první pohled patrné, co se v něm řeší. Dbejte na to, aby v názvu bylo napsáno,co se řeší. Mnoho uživatelů fóra nedokáže již v názvu definovat/prezentovat svůj problém. Místo aby napsali něco konkrétního, napíšou pouze: Problém!,Pomoc!,Otázka ,Dotaz. Z takovýchto názvů nemůže nikdo vyčíst (ať už moderátor, nebo uživatel) co se v tématu řeší.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.